Povezane vesti

Stalno me pita gde idem i zašto: Aleksandra Prijović nikad iskrenije o porodici - jedna stvar joj najteže pada!

Stalno me pita gde idem i zašto: Aleksandra Prijović nikad iskrenije o porodici - jedna stvar joj najteže pada!

Mondo 27.08.2021
Aleksandra Prijović progovorila o porodici i sinu Aleksandru. Aleksandra Prijović progovorila o porodici i sinu Aleksandru. Aleksandra Prijović nedavno je otkrila čime bi se bavila da nije pevačica, a potom progovorila o svojoj porodici i sinu… »
"Sve mi je teže i teže": Aleksandra Prijović o teškim životnim trenucima: "Plače, jer mu je teško"

"Sve mi je teže i teže": Aleksandra Prijović o teškim životnim trenucima: "Plače, jer mu je teško"

Blic 27.08.2021
Pevačica Aleksandra Prijović otvorila je dušu i progovorila o porodici, te je tom prilikom istakla koliko joj teško pada razdvojenost od sina Aleksandra. On je već dovoljno porastao da bi bio svestan da mama ide od kuće i bez obzira što zna da je… »
Aleksandra Prijović ima PROBLEME zbog ovog muškaraca! Ne da joj mira!

Aleksandra Prijović ima PROBLEME zbog ovog muškaraca! Ne da joj mira!

Svet & Skandal 27.08.2021
Pevačica Aleksandra Prijović ima probleme zbog jednog posebnog muškarca u njenom životu. U pitanju je njen sin Aleksandar, koj isada već dovoljno porastao i teško mu padaju rastanci sa maom koja nastupa. Aleksandra je otvorila je dušu i progovorila… »

Vesti dana »