Povezane vesti

Gran pri u Nišu pripao Nenadu Jezdiću

Gran pri u Nišu pripao Nenadu Jezdiću

Dnevnik 27.08.2021
NIŠ: Grand pri Naisa za najbolje glumačko ostvarenje pripalo je večeras Nenadu Jezdiću na Festivalu glumačkih ostvarenja Filmski susreti u Nišu. Jezdić je nagradu dobio za ulogu Kašike u filmu "Vikend sa ćaletom". Ja sam večeras srećan… »
Filmski susreti u Nišu: Ljubomir Bulajić najbolji glumac po izboru publike

Filmski susreti u Nišu: Ljubomir Bulajić najbolji glumac po izboru publike

Radio 021 27.08.2021
Nagrada za najboljeg glumca Filmskih susreta u Nišu po izboru publike pripala je Ljubomiru Bulajiću za ulogu kralja Aleksandra Karađorđevića u seriji Aleksandar od Jugoslavije. "Ponosan sam na ovo priznanje, veliki broj ljudi je glasao i posebno sam… »
Ljubomir Bulajić najbolji glumac Filmskih susreta u Nišu po izboru publike

Ljubomir Bulajić najbolji glumac Filmskih susreta u Nišu po izboru publike

N1 Info 27.08.2021
Kako su saopštili organizatori Filmskih susreta u Nišu, za ulogu kralja Aleksandra Karađorđevića u seriji Aleksandar od Jugoslavije, Ljubomir Bulajić je prema oceni publike odneo titulu glumca Festivala. „Ponosan sam na ovo priznanje, veliki broj… »
Sećanje na Mandin neizmeran talenat i šarm: Nagrada „Milorad Mandić Manda“ biće dodeljena večeras u Nišu

Sećanje na Mandin neizmeran talenat i šarm: Nagrada „Milorad Mandić Manda“ biće dodeljena večeras u Nišu

Blic 27.08.2021
Večeras će na Festivalu glumačkih ostvarenja u Nišu biti dodeljena nagrada „Milorad Mandić - Manda“. Priznanje će poneti glumica, odnosno glumac koji je, prema izboru žirija, u celokupnoj filmskoj produkciji tokom 2020/21. godine ostvario… »
Filmski susreti: Bulajić najpopularniji glumac, večeras glavne nagrade

Filmski susreti: Bulajić najpopularniji glumac, večeras glavne nagrade

Nova 27.08.2021
Ponosan sam na ovo priznanje, veliki broj ljudi je glasao, i posebno sam srećan što se to događa u Nišu. Ovaj grad i glumački festival su mi od malih nogu u srcu. Ovaj dan mi je počao jako lepo, rekao je za Nova.rs Ljubomir Ljuba Bulajić, koji je… »

Vesti dana »