Povezane vesti

Efekat Ronaldo: Pao sajt Junajteda, vrednost kluba momentalno porasla za 250.000.000 evra

Efekat Ronaldo: Pao sajt Junajteda, vrednost kluba momentalno porasla za 250.000.000 evra

Mozzart sport 27.08.2021
Portugalac se posle 12 godina vratio na Old Traford, "posledice" se već osećaju. Navijači Mančester junajteda u šali pričaju kako se Kristijano Ronaldo konačno vratio se pozajmice - duge 12 godina. Klubu je doneo 94.000.000 evra kada je odlazio… »
Ronaldovo zbogom Staroj dami: Nismo osvojili sve što smo hteli, ali smo zajedno napisali prelepu priču

Ronaldovo zbogom Staroj dami: Nismo osvojili sve što smo hteli, ali smo zajedno napisali prelepu priču

Mozzart sport 27.08.2021
Portugalac je napustio Juventus i posle 12 godina se vratio u Mančester junajted. Kako je i zvanično potvrđeno, Kristijano Ronaldo se vratio u redove Mančester junajteda. Posle 12 godina tokom kojih je osvojio sve što je mogao, odlučio je da ponovo… »
Bomba odjeknula! Ronaldo se vratio u Mančester: Evropa bruji o "krađi" godine - Junajted mu dao sve što je hteo!

Bomba odjeknula! Ronaldo se vratio u Mančester: Evropa bruji o "krađi" godine - Junajted mu dao sve što je hteo!

Mondo 27.08.2021
Portugalski fudbaler ponovo će nositi dres "crvenih đavola" Portugalski fudbaler ponovo će nositi dres "crvenih đavola" Gotovo je! Kristijano Ronaldo je novi fudbaler Mančester junajteda, nema više nikakve dileme. Legendarni Portugalac je postigao… »
Oglasio se Ronaldo - dao sam vam srce i dušu! Kristijanova prva poruka nakon odlaska: Zauvek jedan od vas

Oglasio se Ronaldo - dao sam vam srce i dušu! Kristijanova prva poruka nakon odlaska: Zauvek jedan od vas

Mondo 27.08.2021
Kristijano Ronaldo emotivnom porukom oprostio se od fanova Juventusa. Kristijano Ronaldo emotivnom porukom oprostio se od fanova Juventusa. Preokret koji je odjeknuo kao bomba zatekao je svet, ali sve ja gotovo, slavni Portugalac vraća se u stari voljeni… »

Vesti dana »