Povezane vesti

Gran pri nenadu jezdiću: Završeni Filmski susreti u Nišu (foto)

Gran pri nenadu jezdiću: Završeni Filmski susreti u Nišu (foto)

Večernje novosti 28.08.2021
Foto J. Ćosin - Ja sam večeras srećan, radostan, veseo, ponosan, ali ne i gord. Večeras se raduju moji prijatelji i porodica. Moja radost i sreća ove večeri bile bi čin sebičluka i egoizma, a da se sa posebnom zahvalnošću ne setim svih ljudi… »
Nenad Jezdić o trijumfu u Nišu: Svaka nagrada za mene je nova prepreka! Ne osećam se ni sada uljuljkano i relaksirano

Nenad Jezdić o trijumfu u Nišu: Svaka nagrada za mene je nova prepreka! Ne osećam se ni sada uljuljkano i relaksirano

Kurir 28.08.2021
Uručenjem nagrada na Letnjoj pozornici na Niškoj tvrđavi zatvoreni su 56. Filmski susreti, a Gran pri Naisu dobio je Nenad Jezdić za ulogu kriminalca u filmu "Vikend s ćaletom". - Nagrada je uvek stimulativna, inspirativna, ali je na neki način i… »
Jezda ganuo publiku: Posetioci "Filmskih susreta" u Nišu izabrali najboljeg glumca šeste večeri

Jezda ganuo publiku: Posetioci "Filmskih susreta" u Nišu izabrali najboljeg glumca šeste večeri

Večernje novosti 28.08.2021
Foto Filmski susreti/ Promo U konkurenciji za ovu nagradu, koju dodeljuje publika glasanjem, bili su i Milan Marić, Dragan Bjelogrlić, Ivan Tomić i Đorđe Đoković. O nagradama za najbolja glumačka ostvarenja odlučuje žiri na čijem čelu je… »
Dodeljene nagrade na filmskim susretima u Nišu: Jezdiću "Naisa" za Kašiku, "Tomi" četiri glumačka priznanja

Dodeljene nagrade na filmskim susretima u Nišu: Jezdiću "Naisa" za Kašiku, "Tomi" četiri glumačka priznanja

Blic 27.08.2021
Nenad Jezdić proglašen je večeras dobitnikom nagrade Gran pri „Naisa“ na završnoj večeri 56. Festivala glumačkih ostvarenja domaćeg fillma “Filmski susreti” u Nišu. Stručni žiri u sastavu Ljiljana Dragutinović, Svetislav Bule Goncić I… »
Nenadu Jezdiću Gran-pri „Naisa“ za ulogu u filmu „Vikend sa ćaletom“

Nenadu Jezdiću Gran-pri „Naisa“ za ulogu u filmu „Vikend sa ćaletom“

Danas 27.08.2021
Gran pri „Naisa“ za najbolje glumačko ostvarenje na 56. Festivalu glumačkih ostvarenja „Filmski susreti Niš 2021“ uručena je večeras Nenadu Jezdiću za ulogu u filmu „Vikend sa ćaletom“ koji je režirao Miroslav Momčilović. Jezdić je… »
Najbolji glumac Filmskih susreta po izboru publike Ljubomir Bulajić, večeras dodela glavnih nagrada

Najbolji glumac Filmskih susreta po izboru publike Ljubomir Bulajić, večeras dodela glavnih nagrada

Danas 27.08.2021
Kako su saopštili organizatori Filmskih susreta, za ulogu kralja Aleksandra Karađorđevića u filmu Aleksandar od Jugoslavije, Ljubomir Bulajić je prema oceni publike odneo titulu glumca Festivala. “Ponosan sam na ovo priznanje, veliki broj ljudi je… »

Vesti dana »