Povezane vesti
Snažan uragan stiže na isti dan kada je katrina zavila Ameriku u crno: Ida već udarila na Kubu, u Nju Orleansu počela…
Kurir 28.08.2021
Uragan Ida, koji je pogodio Kubu, izazvao je paniku, upozorenja i naredbu za evakuaciju u Nju Orleansu, u SAD kao i širem području duž obale. Praćena veoma jakim verovima brzine i 128 kilometara na sat, Ida je iz tropske oluje ojačala i postala uragan, a… »
Uragan Ida udario na Kubu, na jugu Amerike panika: Gradonačelnica Nju Orleansa naredila evakuaciju
Blic 28.08.2021
Uragan Ida pogodio je danas Kubu, a preti da razornom snagom tokom vikenda pogodi i saveznu američku državu Luizijanu, zbog čega je naređena evakuacija u glavnom gradu Nju Orleansu i širom priobalnog područja. Ida je danas naglo ojačala i prešla iz nivoa… »
Posle obala Kube uragan Ida nastavlja ka Meksičkom zalivu
Nova 28.08.2021
Uragan Ida pogodio je Kubu. Posle ostrva Mladosti koje je prvo zahvaćeno uraganom, Ida se brzinom od 128 km/h proširila na zapadni deo ostrva, idući ka Meksičkom zalivu. Nacionalni centar za uragane predviđa da će Ida ojačati u izuzetno opasan uragan… »
Uragan Ida pogodio Kubu, preti Luizijani razornom snagom
Nova 28.08.2021
Uragan Ida pogodio je danas Kubu, a preti da razornom snagom tokom vikenda pogodi i saveznu američku državu Luizijanu zbog čega je naređena evakuacija u glavnom gradu Nju Orleansu i širom priobalnog područja. Ida je danas naglo ojačala i prešla iz nivoa… »
Vesti dana »

Hapšenja Tomislava Momirovića, Anite Dimoski i drugih u istrazi pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 185 povezanih

Pravosnažna presuda Miloradu Dodiku i reakcije međunarodnih aktera
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 75 povezanih

Ivica Dačić: Srbija prodaje LRAD sisteme, blokiran “zvučni top”
Serbian News Media pre 7 minutajoš 25 povezanih

Objavljene nove cene goriva: Benzin skuplji dva dinara po litru
Nova ekonomija pre 4 satijoš 27 povezanih

Tramp postavlja rok za mir u Ukrajini dok ruski napadi na Kijev odnose živote
Naslovi.ai pre 1 satjoš 51 povezana