Povezane vesti

Obradović iznenadio: Nemam ugovor sa Partizanom

Obradović iznenadio: Nemam ugovor sa Partizanom

Nova 28.08.2021
Željko Obradović odlučio je da odgovori na neka pitanja koja se čitavog leta provlače u javnosti, ali i da zatraži od Uprave kluba da javno saopšti koliki je budžet Partizana. Trofejni strateg je sa „parnim valjkom“ dogovorio trogodišnju… »
Željko Obradović šokirao grobare: "Nemam ugovor sa Partizanom"

Željko Obradović šokirao grobare: "Nemam ugovor sa Partizanom"

Večernje novosti 28.08.2021
FOTO: Arhiva novosti U razgovoru sa novinarom "Al DŽazire" Obradović je rekao da sa Partizanom nema potpisan ugovor. - Ja nemam ugovor sa Partizanom. Nisam potpisao ugovor sa Partizanom. Zato što meni ne treba ugovor sa Partizanom. Gospodin Ostoja… »
Obradović šokirao sve, ništa od ugovora sa Partizanom!?

Obradović šokirao sve, ništa od ugovora sa Partizanom!?

Sportske.net 28.08.2021
Trofejni srpski trener Željko Obradović ne prestaje poslednjih dana da šokira domaću košarkašku javnost, a poslednji u nizu intervjua dodatno će rasplamsati strasti. Nakon što smo u petak preneli intervju grčke Gazete u kojoj se branio da nije… »
Obradović: Nisam potpisao ugovor sa Partizanom; Zamoliću Ostoju i Savića da javno kažu koliko košta tim

Obradović: Nisam potpisao ugovor sa Partizanom; Zamoliću Ostoju i Savića da javno kažu koliko košta tim

Mozzart sport 28.08.2021
“Meni ne treba ugovor sa Partizanom. Gospodin Ostoja Mijailović je čovek kome ja verujem. Ja sam ga pitao da li ti meni veruješ. Rekao mi je: ´Verujem ti´. Ja verujem tebi, i kraj. Da li ću da ga potpišem sutra? Otkud znam. Neću da se… »
Željko Obradović šokirao sve: ‘Ja nemam ugovor sa Partizanom!’

Željko Obradović šokirao sve: ‘Ja nemam ugovor sa Partizanom!’

Hot sport 28.08.2021
Brojne navijače je iznenadio! Legendarni trener Željko Obradović je u razgovoru za Al Jazeeru otkrio da se njegov odnos sa Ostojom Mijailović zasniva na poverenju! ‘Ja nemam ugovor sa Partizanom. Ja nisam potpisao ugovor sa Partizanom. Zato što… »

Vesti dana »