Povezane vesti

Rastanak nakon osam godina: Rastali se Čukarički i Mirosavljević

Rastanak nakon osam godina: Rastali se Čukarički i Mirosavljević

Večernje novosti 28.08.2021
Mirosavljević i Matijašević foto: N. P. Kako je preneo Sportski Žurnal, Mirosavljević odlazi iz redova kluba posle osam godina, gde je prvo bio igrač, a potom obavljao funckije potpredsednika, zamenika direktora i direktora. - Želim Čukaričkom da… »
Brđani se rastali sa direktorom: Mirosavljević zvanično napustio Čukarički

Brđani se rastali sa direktorom: Mirosavljević zvanično napustio Čukarički

Mozzart sport 28.08.2021
Direktor Brđana napustio klub. Posle ukupno sedam i po godina provedenih u klubu Nenad Mirosavljević je napustio Čukarički, a nekadašnji golgeter na rastanak sa superligašem osvrnuo se u razgovoru za Sportski žurnal. "Već mesec i po ne obavljam… »
Nenad Mirosavljević otvoreno o odlasku i novim ponudama: ‘Ne znam hoću li napustiti Srbiju!’

Nenad Mirosavljević otvoreno o odlasku i novim ponudama: ‘Ne znam hoću li napustiti Srbiju!’

Hot sport 28.08.2021
Dobro poznato lice napustilo je Čukarički! Nenad Mirosavljević više nije na funkciji direktora tima sa Banovog brda. ‘Već mesec i po ne obavljam fuknciju direktora, rad u Čukaričkom završio sam praktično krajem prošle sezone, a juče sam se… »
Mirosavljević napustio Čukarički: Pamtiću samo lepe trenutke

Mirosavljević napustio Čukarički: Pamtiću samo lepe trenutke

Sportski žurnal 28.08.2021
Dve i po godine igrao je Nenad Mirosavljević u Čukaričkom i direktno iz kopački – 2016. ušao u funkcionersku strukturu kluba. Nenad Mirosavljević je napustio Čukarički. Tiho i bez pompe – nekadašnji golgeter Sartida, Kadiza Apoela… »

Vesti dana »