Povezane vesti

Za drugi ciklus programa „Moja prva plata“ 2,2 milijarde dinara

Za drugi ciklus programa „Moja prva plata“ 2,2 milijarde dinara

RTK 28.08.2021
Premijerka Ana Brnabić pozvala je privatne kompanije i poslodavce u Srbiji da se prijave za drugi ciklus programa „Moja prva plata“ za koji je Vlada Srbije izdvojila 2,2 milijarde dinara. Kako je navela, cilj programa je da 10.000 mladih sa srednjim… »
Brnabić: Za drugi ciklus programa “Moja prva plata” izdvojene 2,2 milijarde dinara

Brnabić: Za drugi ciklus programa “Moja prva plata” izdvojene 2,2 milijarde dinara

IndeksOnline 28.08.2021
BEOGRAD – Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas u Arilju da su u drugom ciklusu programa “Moja prva plata” izdvojene 2,2 milijarde dinara, preneo je RTS. Brnabić je rekla da se nada ;da će u tom ciklusu uspeti da bude obezbedjeno radno… »
Brnabić: Za drugi ciklus programa Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Brnabić: Za drugi ciklus programa Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Beta video 28.08.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas u Arilju da su u drugom ciklusu programa ``Moja prva plata`` izdvojene 2,2 milijarde dinara. Beta/MOD… »
Brnabić u poseti porodičnoj tekstilnoj kompaniji ``Boa`` Bogutovo u Arilju

Brnabić u poseti porodičnoj tekstilnoj kompaniji ``Boa`` Bogutovo u Arilju

Beta video 28.08.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić je tokom posete porodičnoj tekstilnoj kompaniji ``Boa`` Bogutovo u Arilju pozvala mlade da se od početka oktobra prijave za program Moja prva plata. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Više od 310 kompanija se već prijavilo za drugi ciklus „Moja prva plata“

Više od 310 kompanija se već prijavilo za drugi ciklus „Moja prva plata“

Vesti online 28.08.2021
Od početka drugog ciklusa Programa „Moja prva plata“ 20. avgusta, prijavilo se više od 310 poslodavaca iz Srbije koji traže oko 1.000 novih mladih radnika za proces osposobljavanja, rečeno je danas tokom posete predsednice Vlade Srbije Ane… »

Vesti dana »