Повезане вести
Није добро! Тешка повреда јунака победе над Санта Кларом: Има руптуру од 11 милиметара,а неће га бити дуго!
Мондо 28.08.2021
Тренер Партизана Александар Станојевић је пред недељни меч Суперлиге открио да Сејдума Сума има озбиљну повреду. Тренер Партизана Александар Станојевић је пред недељни меч Суперлиге открио да Сејдума Сума има озбиљну повреду… »
Ситуација у Партизану није добра: "Не могу да обећам титулу"
Спортске.нет 28.08.2021
Тренер фудбалера Партизана Александар Станојевић обелоданио је нове лоше вести за присталице овог клуба с обзиром на то да се одређено време неће моћи рачунати на Сејдубу Суму. Гвинејац се повредио против Санта Кларе и напустио… »
Сума није добро, мучи га руптура од 11 милиметара, Партизан га неће имати неко време
Моззарт спорт 28.08.2021
„Било би неозбиљно да смо емотивно испражњени на почетку сезоне“, каже тренер Александар Станојевић. Повреда Сејдубе Суме ипак није безазлена како се у први мах чинило. Током првог полувремена реванша са Санта Кларом страдао је… »
Вести дана »
СРЦЕ: ЕУ да размотри мере личних санкција за оне у кругу власти који презиру закон и шире насиље
Недељник пре 20 минутајош 18 повезаних
Седам особа повређено у четири саобраћајна удеса током ноћи у Београду
Н1 Инфо пре 2 сатајош 14 повезаних






