Povezane vesti

Lane je imao četvoro, a ne troje dece! Oglasila se Gutovićeva ćerka Milica - "Moj otac je imao još jednu ćerku!"

Lane je imao četvoro, a ne troje dece! Oglasila se Gutovićeva ćerka Milica - "Moj otac je imao još jednu ćerku!"

Mondo 28.08.2021
Milica Gutović naglasila da je pokojni Milan Lane Gutović imao četvoro dece. Milica Gutović naglasila da je pokojni Milan Lane Gutović imao četvoro dece. Milan Lane Gutović sahranjen je danas na lokalnom kumodraškom groblju, a na večni počinak… »
Milica Gutović: Moj otac je imao četvoro dece, ja imam mlađu sestru

Milica Gutović: Moj otac je imao četvoro dece, ja imam mlađu sestru

Nova 28.08.2021
Nedavno se na društvenoj mreži Fesjbuk oglasila ćerka Milana Laneta Gutovića, Milica Gutović, te napisala da ja glumac u stavri imao četvoro dece, a ne troje. Glumica i ćerka pokojnog glumca Laneta Gutovića napsiala je: Htela bih da napomenem, i… »
Emotivne reči poznatog glumca potresle sve prisutne! Ljubomir Bandović održao govor na Lanetovoj sahrani (video)

Emotivne reči poznatog glumca potresle sve prisutne! Ljubomir Bandović održao govor na Lanetovoj sahrani (video)

Alo 28.08.2021
Legendarni glumac Lane Gutović napustio nas je u sredu, a danas njegove kolege, prijatelji i porodica, došli su na Kumodraško groblje da se od ovog velikana oproste. Legendarni glumac Lane Gutović napustio nas je u sredu, a danas njegove kolege… »

Vesti dana »