Povezane vesti

Pod šatrom Vučići počasni gosti, a Dačić zabavljač: Na ispraćaju kod Vučićevića

Pod šatrom Vučići počasni gosti, a Dačić zabavljač: Na ispraćaju kod Vučićevića

Nova 29.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, njegov sin Danilo i ministar saobraćaja Tomislav Momirović otišli su juče u Kosjerić na ispraćaj u vojsku sina Dragana J. Vučićevića, vlasnika Informera. Proslavu nije propustio ni predsednik Skupštine Ivica… »
Ja sam najponosniji tata na svetu: Vikend sa sinom, predsednik objavio sliku za porodični album (foto)

Ja sam najponosniji tata na svetu: Vikend sa sinom, predsednik objavio sliku za porodični album (foto)

Kurir 29.08.2021
VALJEVO - Kažu da ne mogu da se ponosim svojom porodicom i svojom decom. Najponosniji tata na svetu! Danilo i ja, u Valjevu, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu Budućnost Srbije. View this post on Instagram A… »
Pozdrav, ja sam Toma Mona: Ponosan na ovo Toma a još ponosniji na ovo Mona! Ministar objavio Instagram video sa sinom…

Pozdrav, ja sam Toma Mona: Ponosan na ovo Toma a još ponosniji na ovo Mona! Ministar objavio Instagram video sa sinom…

Kurir 29.08.2021
VALJEVO - Radove na izgradnji brze saobraćajnice Lajkovac-Valjevo neplanirano su obišli predsednik Srbije, Aleksandar Vučić i ministar saobraćaja Tomislav Momirović. On je na svom instagram nalogu podelio video na kom se nalazi i predsednikov sin… »
Predsednik Vučić otišao na ispraćaj kod sina Dragana J. Vučićevića (VIDEO)

Predsednik Vučić otišao na ispraćaj kod sina Dragana J. Vučićevića (VIDEO)

Danas 29.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa sinom Danilom otišao je u Kosjerić na ispraćaj u vojsku sina glavnog i odgovornog urednika lista Informer Dragana J. Vučićevića. Predsednik je to rekao na video snimku koji je objavio na Instagramu ministar… »

Vesti dana »