Povezane vesti

(Video) Snimak maje i Mateje u istom krevetu: Zbog ovoga je Tara plakala uživo u emisiji

(Video) Snimak maje i Mateje u istom krevetu: Zbog ovoga je Tara plakala uživo u emisiji

Blic 29.08.2021
Tara Simov sinoć je u emisiji "Zadruga - Narod pita" plakala zbog bivšeg dečka Mateje Matijevića. Naime, njen prijatelj, Marko Đedović ispričao kako Tara plače zbog toga što su Maja Marinković i Mateja bili u istom krevetu. Na Instagram nalogu… »
Suze usred emisije uživo! Tara se rasplakala zbog bivšeg dečka - "Boli je što Maja sedi u njegovom krevetu"

Suze usred emisije uživo! Tara se rasplakala zbog bivšeg dečka - "Boli je što Maja sedi u njegovom krevetu"

Mondo 29.08.2021
Nije mogla da se suzdrži kada je progovorila o bivšem. Nije mogla da se suzdrži kada je progovorila o bivšem. Bivša učesnica Zadruge Tara Simov, nakon burnog raskida sa Nenadom Aleksićem Ša sa kojim se smuvala tokom boravka u rijalitiju našla se… »
Haos u programu uživo: Tara Simov oplela po rešićki, ona se uključila u emisiju: Znala sam da si izašla jer ne voliš ša!

Haos u programu uživo: Tara Simov oplela po rešićki, ona se uključila u emisiju: Znala sam da si izašla jer ne voliš ša!

Kurir 29.08.2021
Tara Simov, bivša rijaliti učesnica, našla se pred kamerama kako bi odgovarala na pitanja publike i komentarisala svoje učešće u rijalitiju "Zadruga 4", a kada je pomenula Sandru Rešić, nastao je haos. - Sandra Rešić nikome nije prijatelj… »
Tara se rasplakala u uživo programu zbog Mateje: On joj je rak rana! "Teško mi je"

Tara se rasplakala u uživo programu zbog Mateje: On joj je rak rana! "Teško mi je"

Blic 29.08.2021
Tara Simov se u sinoćnjoj emisiji "Narod pita" rasplakala zbog bivšeg momka Mateje Matijevića. - Mateji je prijalo što je tema, prija mu madijska pažnja. Meni emocije nikada nisu otišle, naš odnos nije prekinut, jer je manjkalo emocija, deo mene je… »
Tara u suzama zbog bivšeg dečka! Simova se setila veze iz Zadruge 3, Đedović je uništio: Boli je što je maja u matejinom…

Tara u suzama zbog bivšeg dečka! Simova se setila veze iz Zadruge 3, Đedović je uništio: Boli je što je maja u matejinom…

Kurir 29.08.2021
Tara Simov, bivša rijaliti učesnica, našla se pred kamerama kako bi odgovarala na pitanja publike i komentarisala svoje učešće u rijalitiju "Zadruga 4", a u toku emisije se i rasplakala. Kada je spomenula svog bivšeg dečka Mateju Matijevića sa… »
Tara otkrila šta joj je otac rekao za vezu sa Ša Ubila sam samu sebe postupcima!

Tara otkrila šta joj je otac rekao za vezu sa Ša Ubila sam samu sebe postupcima!

Alo 29.08.2021
Tara Simov sinoć je po prvi put gostovala u emisiji "Zadruga - Narod pita" i odgovarala na pitanja o vezi sa reperom Nenadom Aleksićem Ša s kojim je nedavno okončala odnos. Simovoj su u emisiji najpre pokazali snimke njenih izliva besa i uništavanja… »
Tara i Đedović oči u oči: Bivši prijatelji se suočili! Otvoreno o sukobu, Ša i Zadruzi: "Desila se paranoja, a…

Tara i Đedović oči u oči: Bivši prijatelji se suočili! Otvoreno o sukobu, Ša i Zadruzi: "Desila se paranoja, a…

Blic 28.08.2021
Bivši rijaliti učesnici Marko Đedović i Tara Simov našli su se posle sukoba oči u oči u uživo programu. Tara je prva iznela svoje mišljenje i otkrila da smatra da je najomraženija osoba iz rijalitija. - Što se tiče komentara ja sam to već… »

Vesti dana »