Povezane vesti

Vilander proglasio Novaka favoritom, pa ga posle „spustio“

Vilander proglasio Novaka favoritom, pa ga posle „spustio“

Nova 29.08.2021
US Open je sve bliži, a atmosfera se polako zagreva. Glavno pitanje pre početka turnira i reklo bi se i jedino je da li će Novak Đoković osvajanjem titule ući u tenisku istoriju. To bi mu bio 21. grend slem trofej čime bi postao neprikosnoveni… »
"Đoković je sjajan, ali na ovo mora da obrati pažnju!" Španac Aleks Koreča za "Blic sport" o Novaku i US openu

"Đoković je sjajan, ali na ovo mora da obrati pažnju!" Španac Aleks Koreča za "Blic sport" o Novaku i US openu

Sportal blic 29.08.2021
“Imao je odlično leto. Istina je da je u Tokiju doživeo neuspeh, ali mislim da je poraz u polufinalu došao kao posledica velikog pritiska koji je osećao”, rekao je za Blic sport bivši teniser, a sada stručni konsultant na Eurosportu, Aleks… »
Đoković o pritisku na ju-es openu: "To mi je dodatni motiv"

Đoković o pritisku na ju-es openu: "To mi je dodatni motiv"

Večernje novosti 29.08.2021
Foto: AP Đoković u NJujorku ima priliku da kompletira kalendarski gren slem i ponovi podvig čuvenog Australijanca iz 1969. godine. "Nemam problem da se nosim s time, s pritiskom sam se dobro nosio u većini slučajeva tokom karijere. Uvek sam gledao na… »
Đoković zna šta mu je cilj na US openu: Pritisak je za mene motivacija, želim da ispišem istoriju tenisa!

Đoković zna šta mu je cilj na US openu: Pritisak je za mene motivacija, želim da ispišem istoriju tenisa!

Hot sport 29.08.2021
Očekuje ga velika borba. Najbolji svetski teniser Novak Đoković, spreman je za US open, gde će se u prvom kolu sastati sa Holgerom Runeom, 145. teniserom na ATP listi. Meč je na programu u noći između utorka i srede od 01:00. U razgovoru za medije… »
"Okrenuo sam novi: List!" Novak Đoković spreman za start na US Openu: Trudim se da izvučem pouke iz mečeva u Tokiju!

"Okrenuo sam novi: List!" Novak Đoković spreman za start na US Openu: Trudim se da izvučem pouke iz mečeva u Tokiju!

Sportal blic 29.08.2021
kaže da je spreman da u Njujorku napadne trofej i kalendarski Grend slem, nakon što je trijumfovao na Australijan openu, Rolan Garosu i Vimbldonu! Najbolji teniser sveta se oseća dobro posle mesec dana pauze, a ritam pred početka US Opena “hvatao”… »
Žistin enan o Novaku: "nemoguće ga je dostići! On uvek malo komplikuje, ali na kraju obično uspe da ostvari cilj"

Žistin enan o Novaku: "nemoguće ga je dostići! On uvek malo komplikuje, ali na kraju obično uspe da ostvari cilj"

Večernje novosti 29.08.2021
FOTO: EPA „Mislim da će Đoković ubrzo držati sve rekorde i da će možda biti nemoguće stići ga. Mnogo toga se dogodilo u prethodnih godinu dana – diskvalifikacija na US openu, ubedljiv poraz u finalu Rolan Garosa od Nadala, zato je u Melburnu… »
Đoković pred US Open: "Želim da ispisujem istoriju belog sporta"

Đoković pred US Open: "Želim da ispisujem istoriju belog sporta"

Sportske.net 29.08.2021
Do početka US Opena ostao je još jedan dan. Novak Đoković je pred četvrti grend slem sezone govorio srpskim medijima o pritisku i očekivanjima uoči poslednjeg velikog izazova ove godine. "Jeste drugačiji pritisak, ali ne u potpunosti. Uvek sam u… »
Novak: Okrenuo sam novi list, hvala našim ljudima na podršci

Novak: Okrenuo sam novi list, hvala našim ljudima na podršci

N1 Info 29.08.2021
U razgovoru sa srpskim novinarima, najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da pritisak na predstojećem US openu jeste specifičan, ali da se tokom karijere uglavnom dobro nosio sa njime. Govoreći o poslednja dva meča na Vimbldonu, Novak je rekao… »

Vesti dana »