Povezane vesti

Đoković će raditi nešto što nije do sada, potpisao novi sponzorski ugovor

Đoković će raditi nešto što nije do sada, potpisao novi sponzorski ugovor

Nova 29.08.2021
Novak Đoković trenutno obavlja poslednje pripreme pred početak US Opena i duel prve runde protiv kvalifikanta Holgera Runea. Osim fokusa koji je na tenisu, Novak je potpisao i novi sponzorski ugovor i to sa kompanijom „Hublot“ koja proizvodi… »
Djoković motivisan na Ju Es openu

Djoković motivisan na Ju Es openu

Radio sto plus 29.08.2021
Takmičenje na Ju Es openu počinje u ponedeljak, a Djoković će pokušati da osvoji kalendarski grend slem – sva četiri grend slem trofeja u godini, kao i rekordnu 21. grend slem titulu. Po broju najvećih titula izjednačen je sa Rodžerom Federerom… »
Kakav car! Novak ruši rekord legendi, a on presrećan: Đokoviću, jedva čekam da ti stisnem ruku i čestitam!

Kakav car! Novak ruši rekord legendi, a on presrećan: Đokoviću, jedva čekam da ti stisnem ruku i čestitam!

Mondo 29.08.2021
Teniser kao Đoković čekao se 52 godine, a kalendarski grend slem samo bi potvrdio da je najveći ikada. Teniser kao Đoković čekao se 52 godine, a kalendarski grend slem samo bi potvrdio da je najveći ikada. Novak Đoković u noći između utorka i… »
Novak Đoković potpisao još jedan važan ugovor i to pred start US opena! Srbin će nositi ovaj detalj na grend slemu…

Novak Đoković potpisao još jedan važan ugovor i to pred start US opena! Srbin će nositi ovaj detalj na grend slemu…

Sportal blic 29.08.2021
Najbolji teniser sveta je možda i najbolji izbor za zaštitno lice neke kompanije. Naravno da su to prepoznali brojni modni giganti, a to je sada pred start US opena učinio i "Hublot", kompanija koja proizvodi luksuzne satove. Tako će Novak na ovom… »
Novak Đoković je potez karijere izveo na US Openu! Federer i danas misli da je u pitanju bila sreća, a Srbin je u…

Novak Đoković je potez karijere izveo na US Openu! Federer i danas misli da je u pitanju bila sreća, a Srbin je u…

Sportal blic 29.08.2021
Najbolji teniser sveta uskoro počinje svoje učešće na US openu, a jedan trenutak baš sa ovog turnira nikada neće zaboraviti. Ove godine na US openu neće biti ni Rafaela Nadala ni Rodžera Federera, dva najveća rivala našeg tenisera, što će… »
Pričao protiv vakcinacije, pa izbačen sa US opena! Francuz najavio kraj karijere posle odluke organizatora u Njujorku

Pričao protiv vakcinacije, pa izbačen sa US opena! Francuz najavio kraj karijere posle odluke organizatora u Njujorku

Mondo 29.08.2021
Žil Simon neće učestvovati na ovogodišnjem US openu. Žil Simon neće učestvovati na ovogodišnjem US openu Neverovatnih nekoliko dana za Žila Simona (36). Pripremao se za jedan od poslednjih US opena u karijeri, ali nije dočekao da učestvuje… »
Jedan od najvećih Đokovićevih branilaca diskvalifikovan sa US Opena

Jedan od najvećih Đokovićevih branilaca diskvalifikovan sa US Opena

Nova 29.08.2021
Žil Simon, francuski teniser poznat kao jedan od tenisera koji su bez zadrške, kad god je trebalo, stali iza Novaka Đokovića, neće igrati na US Openu. Simon je, naime, onemogućen da nastupi u Njujorku jer je Simonov trener bio pozitivan na… »
Žil Simon diskvalifikovan sa Ju-Es opena: "a planirao sam da mi ovo bude poslednje učešće u NJujorku" - Za sve je kriv…

Žil Simon diskvalifikovan sa Ju-Es opena: "a planirao sam da mi ovo bude poslednje učešće u NJujorku" - Za sve je kriv…

Večernje novosti 29.08.2021
FOTO: EPA -Možda je ovo bio i moj poslednji US open", kazao je Simon za "Ekip" posle odluke organizatora. Vakcinacija nije obavezna za tenisere na Ju-Es openu, ali jeste negativan test za njih i za trenere. S druge strane, pristup tribinama biće… »

Vesti dana »