Povezane vesti

"Još ne zna da joj je sestra poginula": Otac maloletnica iz Zemuna kroz jecaj ispričao detalje krvave saobraćajne nesreće

"Još ne zna da joj je sestra poginula": Otac maloletnica iz Zemuna kroz jecaj ispričao detalje krvave saobraćajne nesreće

Blic 30.08.2021
- Udario je najpre u betonski stub, pa u drvo, toliko jako da je svu koru ogulio pa su od siline udarca poleteli prema banderi i polomili je - rekao je ekipi "Blica" uznemireni komšija koji živi samo desetak metara od mesta fatalne nesreće u Kurirskoj… »
Stradala tinejdžerka je kumica vozača (16): Oglasio se otac - Čuo sam se sa kumom, ne znam šta da mu kažem

Stradala tinejdžerka je kumica vozača (16): Oglasio se otac - Čuo sam se sa kumom, ne znam šta da mu kažem

Mondo 30.08.2021
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedelju uveče povređeno je nekoliko osoba, a jedna devojka je poginula. Sada se oglasio otac maloletnog vozača "pežoa" koji je u trenutku nesreće vozio pod dejstvom alkohola i bez vozačke dozvole. U… »
Poslednje reči koje su uputile ocu lede krv u žilama: Ćerka im poginula u Zemun Polju, a drugoj ne smeju da kažu istinu!

Poslednje reči koje su uputile ocu lede krv u žilama: Ćerka im poginula u Zemun Polju, a drugoj ne smeju da kažu istinu!

Mondo 30.08.2021
Roditelji devojčice koja je nastradala u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Zemun Polju ne mogu da dođu sebi od šoka. Čuli za nesreću, ali nisu znali da su u autu njihova deca. Roditelji devojčice koja je nastradala u stravičnoj saobraćajnoj… »
"Popio sam 3, 4 piva i pustio volan": Ženi bio rođendan, krenuli smo po piće - vozač (16) o nesreći u Zemun polju

"Popio sam 3, 4 piva i pustio volan": Ženi bio rođendan, krenuli smo po piće - vozač (16) o nesreći u Zemun polju

Mondo 30.08.2021
Šesnaestogodišnjak je vozio bez dozvole u trenutku kada je došlo do stravične nesreće u Zemun Polju. Šesnaestogodišnjak je vozio bez dozvole u trenutku kada je došlo do stravične nesreće u Zemun Polju. Šesnaestogodišnji vozač "pežoa" koji je… »
Tinejdžer iskreno o nesreći U Zemunu kad je nastradala njegova kuma: Naišao je drugi auto, ništa nisam video, pustio sam…

Tinejdžer iskreno o nesreći U Zemunu kad je nastradala njegova kuma: Naišao je drugi auto, ništa nisam video, pustio sam…

Kurir 30.08.2021
Šesnaestogodišnji vozač "pežoa" koji je sinoć sleteo s puta i izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula maloletna Slađana A. (17), a njegovi mlađi brat i sestra teško povređeni za Kurir kaže da je vozio automobil svog zeta. - Slavili smo… »
"Slavili smo rođendan moje žene, zet me je poslao po pojačalo, pio: Sam..." Maloletni vozač ispričao detalje krvave…

"Slavili smo rođendan moje žene, zet me je poslao po pojačalo, pio: Sam..." Maloletni vozač ispričao detalje krvave…

Blic 30.08.2021
- Popio sam tri - četiri piva i seo za volan. Taj auto je moj zet uzeo od rentakara. Dao mi je ključeve i rekao mi da idem po pojačalo i posle do prodavnice... iako sam mu rekao da sam popio, rekao mi je idi... - izjavio je Ivan J. (16) koji je sinoć… »
Tinejdžer (16) bez vozačke izgubio kontrolu nad vozilom: Novi detalji stravične nesreće u Zemun Polju, poginula devojka!

Tinejdžer (16) bez vozačke izgubio kontrolu nad vozilom: Novi detalji stravične nesreće u Zemun Polju, poginula devojka!

Mondo 30.08.2021
Nesreća se dogodila kada je automobil marke "pežo" izleteo sa kolovoza i udario u banderu. Nesreća se dogodila kada je automobil marke "pežo" izleteo sa kolovoza i udario u banderu. U jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć na Lakat… »
Ne mogu da verujem da mi se ovo desilo: Mladić koji je izazvao saobraćajku u Zemun Polju za "Novosti" - "i dalje sam u šoku"

Ne mogu da verujem da mi se ovo desilo: Mladić koji je izazvao saobraćajku u Zemun Polju za "Novosti" - "i dalje sam u šoku"

Večernje novosti 30.08.2021
Foto: M. Anđela/Printskrin/TV Pink - Velika tragedija, ne znam šta da kaćem - potreseno priča Đorđe. - Spavao sam kad se sve desilo, ne znam ni kako je moj sin uzeo auto. Jedva sam dosao do mesta tragedija. Kažu da je zet uzeo kola iz Rent-a kara i… »
Jezive fotografije posle teške saobraćajke u Zemun polju: Krv na sve strane, na mestu tragedije ostale samo papuče i ranac

Jezive fotografije posle teške saobraćajke u Zemun polju: Krv na sve strane, na mestu tragedije ostale samo papuče i ranac

Blic 30.08.2021
Teška tragedija koja se sinoć dogodila na Lakat krivini u Zemun polju kod Altine odnela je jedan život, a povređeno je još četvoro njih. Poginula je devojka Slađana Arnautović (18). Maloletni vozač I.J. (16) upravljao je vozilom marke "pežo" nad… »
Novi detalji stravične nesreće u Zemun Polju: Vozač (16) imao alkohol u krvi! Otac nastradale: Rekle su mi tata javićemo ti…

Novi detalji stravične nesreće u Zemun Polju: Vozač (16) imao alkohol u krvi! Otac nastradale: Rekle su mi tata javićemo ti…

Kurir 30.08.2021
00:11 Mesto stravične saobraćajne nesreće u Zemun Polju Stravična saobraćajna nesreća dogodila se sinoć u Zemun Polju, usled koje je poginula devojčica S. A. (17), a njena sestra M. A. (19) zadobila je lake telesne povrede. Takođe svi tinejdžeri… »
Ovo je devojka koja je stradala u zemun polju: Slađana je imala samo 16 godina, porodica očajna (foto/video)

Ovo je devojka koja je stradala u zemun polju: Slađana je imala samo 16 godina, porodica očajna (foto/video)

Večernje novosti 30.08.2021
Foto: M. Anđela Reporteri "Novosti" su na mestu tragedije zatekli oborenu banderu, a primetni su i manji tragovi kočenja. Teške povrede zadobio je i dečak (10), dok su još tri osobe lakše povređene. Reč je o devojci staroj 19 godina, mladiću od… »
Vozač izleteo s puta i zakucao se u banderu, zadobio teške povrede VIDEO

Vozač izleteo s puta i zakucao se u banderu, zadobio teške povrede VIDEO

Nova 30.08.2021
U saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila juče oko 19 sati na Mišeluku, povređena je jedna osoba. Vozač taksija izleteo je sa puta i udario u banderu, na terenu je ekipa hitne pomoći, jer je vozač zadobio povrede. A post shared by NS Uživo… »
Teška saobraćajna nesreća u Zemun Polju, jedna osoba stradala

Teška saobraćajna nesreća u Zemun Polju, jedna osoba stradala

Danas 29.08.2021
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se desila večeras u Zemun Polju jedna žena je poginula, a jedna devojčica je povređena. Portali navode da se nesreća dogodila kada je automobil „pežo“ izleteo sa kolovoza i udario u banderu. Osim nastradale… »

Vesti dana »