Povezane vesti

Gradonačelnik Beograda nam čita andrića u svom kabinetu: Zoran Radojičić snima izvode knjiga u kraljevskoj biblioteci…

Gradonačelnik Beograda nam čita andrića u svom kabinetu: Zoran Radojičić snima izvode knjiga u kraljevskoj biblioteci…

Kurir 30.08.2021
Kada bismo vam rekli da gradonačelnik Beograda radi u biblioteci, ne biste verovali! Ali vrh beogradske vlasti je u Starom dvoru, zdanju koje je podigao još kralj Milan, gde su se smenjivale krunisane glave, dinastije i režimi. U prostranom kabinetu… »
Vesić kraljev salon pretvorio u muzej: Imao sam devojku na istoriji umetnosti, pa sam dve godine išao na njena predavanjana…

Vesić kraljev salon pretvorio u muzej: Imao sam devojku na istoriji umetnosti, pa sam dve godine išao na njena predavanjana…

Kurir 30.08.2021
Kada bismo vam rekli da zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić radi u salonu, ne biste verovali, ali Goran Vesić zaista jeste u salonu, koji je služio za prijem dvorskih gostiju. Jer Stari dvor, odnosno Skupština grada, zdanju je koje je podigao… »
Kabinet socijaliste i čelnika skuštine grada nekad je bio Kapela, SAD je tu "devojački harem": Nikodijević: Ponekad se i…

Kabinet socijaliste i čelnika skuštine grada nekad je bio Kapela, SAD je tu "devojački harem": Nikodijević: Ponekad se i…

Kurir 30.08.2021
Kada bismo vam rekli da da predsednik Gradske skupštine radi u kapeli, ne biste verovali! Ali vrh beogradske vlasti je u Starom dvoru, zdanju koje je podigao još kralj Milan, gde su se smenjivale krunisane glave, dinastije i režimi. Čelnici prestonice… »

Vesti dana »