Повезане вести
Вулин: Мило Ђукановић не мисли о туђим главама
Политика 30.08.2021
Нема ничег што Мило Ђукановић не би урадио да изазове тензије и сукобе унутар Црне Горе, надајући се да ће тако остати на власти, оценио је данас министар унутрашњих послова и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин. „Позвати… »
Ђукановић не мисли о туђим главама! Министар Вулин о Миловој најави да неће подржати устоличења митрополита Јоаникија!
Правда 30.08.2021
Нема ничег што Мило Ђукановић не би урадио да изазове тензије и сукобе унутар Црне Горе, надајући се да ће тако остати на власти, оценио је данас министар унутрашњих послова и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин. -… »
Не мари за туђе главе - Мило немиром и нередом чува своју моћ: Да ли ће Ðукановић позвати НАТО у помоћ током литија?
Србија данас 30.08.2021
И да ли ће Мило за нереде оптужити Вучића и Србију пошто их иначе оптужује за све? Нема ничег што Мило Ðукановић не би урадио да изазове тензије и сукобе унутар Црне Горе, надајући се да ће тако остати на власти, оценио је данас… »
Вести дана »

Уживајте у данашњем лепом дану: Веома топло време за овај период године, до 26 степени
Телеграф пре 1 сатјош 7 повезаних

Скуп подршке Милану Богдановићу: Вучић испред Скупштине: "Ми морамо да сачувамо мир, они су нам показали колико су неодговорни" (фото/видео)
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана

Мацут: Пленковић расположен за изналажење проблема у вези ЈАНАФ-а и НИС-а
Блиц пре 3 сатајош 4 повезане