Povezane vesti

Bog te je spasao, ja sam te samo operisao: Relja je pre 14 godina bio upucan, zamalo da izgubi život, a sad se zahvalio njemu!

Bog te je spasao, ja sam te samo operisao: Relja je pre 14 godina bio upucan, zamalo da izgubi život, a sad se zahvalio njemu!

Kurir 30.08.2021
Reper Relja Popović trenutno živi prilično mirnim i porodičnim životom, a malo ko zna da je sa 19 godina bio upucan u stomak, te da je za dlaku izbegao smrt. To se desilo pre 14 godina, a Relja je sada na svom Instagramu podelio zahvalnost čoveku… »
Bio je upucan i borio se za život: Relja se zahvalio doktoru koji ga je spasio

Bio je upucan i borio se za život: Relja se zahvalio doktoru koji ga je spasio

Nova 30.08.2021
Nepoznati muškarac pucao je na Relju Popovića kada je reper imao samo 19 godina. On je tada jedva preživeo, te se na Instagramu ponovo zahvalio doktoru koji mu je tada spasio život. Reljina reakcija usledila je nakon što se na portalima pojavila vest… »
"Sine, bog te je spasio,: ja sam samo operisao" Relja bio upucan i jedva preživeo, a još uvek pamti reči čoveka koji mu je…

"Sine, bog te je spasio,: ja sam samo operisao" Relja bio upucan i jedva preživeo, a još uvek pamti reči čoveka koji mu je…

Blic 30.08.2021
Na repera Relju Popovića pucao je nepoznati muškarac, kada je muzičar imao samo 19 godina. On je tada jedva preživeo, a sada se na svom Instagram profilu ponovo zahvalio doktoru koji mu je spasio život. - Ne želim da pričam o tom događaju kad sam… »

Vesti dana »