Povezane vesti

Evo šta rade Maja i Car posle tuče: Marinkovićeva se oglasila na Instagramu, ovom fotkom uputila jasnu poruku svima! (foto)

Evo šta rade Maja i Car posle tuče: Marinkovićeva se oglasila na Instagramu, ovom fotkom uputila jasnu poruku svima! (foto)

Kurir 30.08.2021
Danas je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da su se Maja Marinković i Filip Car potukli, a sada se Marinkovićeva oglasila na Instagramu. Maja je objavila fotografiju na kojoj ona i Car sede jedno pored drugog, držeći se za ruke. Izgleda da… »
U jeku majinog skandala sa Carem, Janjuš provocira?! Ne odvaja se od Ene, i poručuje: U sigurnim sam rukama moje bivše…

U jeku majinog skandala sa Carem, Janjuš provocira?! Ne odvaja se od Ene, i poručuje: U sigurnim sam rukama moje bivše…

Kurir 30.08.2021
Bivši rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš, danas se već oglasio povodom navoda da se njegova bivša Maja Marinković potukla sa Filipom Carem, a njegova nova objava sa Instagrama naišla je na veliku pažnju. Naime, Janjušević je objavio… »
Skandal! Potukli se Maja i Car?! Nakon priča da su u vezi, komšije zabeležile brutalni okršaj? "Nije se znalo ko koga!"

Skandal! Potukli se Maja i Car?! Nakon priča da su u vezi, komšije zabeležile brutalni okršaj? "Nije se znalo ko koga!"

Mondo 30.08.2021
Domaći mediji prenose da je navodno došlo do fizičkog okršaja između Maje Marinković i Filipa Cara. Domaći mediji prenose da je navodno došlo do fizičkog okršaja između Maje Marinković i Filipa Cara. Danima već kruže priče da su nekadašnji… »
Posvađali smo se zbog ženske osobe! Oglasila se Maja nakon priče da se potukla sa Carem - otkrila šta se desilo!

Posvađali smo se zbog ženske osobe! Oglasila se Maja nakon priče da se potukla sa Carem - otkrila šta se desilo!

Mondo 30.08.2021
Maja Marinković se oglasila nakon vesti da se potukla sa Filipom Carem. Maja Marinković se oglasila nakon vesti da se potukla sa Filipom Carem. U domaćim medijima nedavno je odjeknula vest da je došlo do brutalnog fizičkog okršaja između Maje… »
Komšinica OTKRILA: Žestoko se POTUKLI Car i Maja!

Komšinica OTKRILA: Žestoko se POTUKLI Car i Maja!

Svet & Skandal 30.08.2021
Bivši učesnici Maja Marinković i Filip Car uplovili su u ljubavnu romansu, uprkos brojnim pokušajima da to demantuju tvrdeći da je reč samo o prijateljstvu. Međutim sada je komšinica otkrila da da je tikva pukla, kao i da su se žestoko potukli… »
Oglasila se Maja posle tuče sa carem: Za sve je kriva jedna žena, a evo da li su još zajedno

Oglasila se Maja posle tuče sa carem: Za sve je kriva jedna žena, a evo da li su još zajedno

Kurir 30.08.2021
Koa bomba odjeknula je vest da su se potukli Maja Marinković i Filip Car, bivši učesnici četvrte sezone "Zadruge", a sada se oglasila i akterka. - Maja i Filip Car ovde, stan do, Maja vrišti - napisala je žena iz stana pored. Pošto se saznalo za… »
Oglasila se Maja nakon priča da se potukla sa carem: "Za sve je kriva jedna žena"

Oglasila se Maja nakon priča da se potukla sa carem: "Za sve je kriva jedna žena"

Blic 30.08.2021
U medijima je odjeknula vest da su se Maja Marinković i Filip Car prvo posvađali, a zatim i potukli. Sada se ovim povodom oglasila bivša zadrugarka i potvrdila da je do svađe zaista i došlo. - Što se tiče ovog snimka, jesmo se posvađali, ali ja… »
Bila sam izrevoltirana! Maja otkrila pravu istinu o tuči sa Filipom Carem

Bila sam izrevoltirana! Maja otkrila pravu istinu o tuči sa Filipom Carem

Alo 30.08.2021
Njih dvoje su nedavno uplovili u ljubavnu romansu, a već su stigli i do žestokih sukoba. Kao bomba odjeknula je vest da su se Maja Marinković i Filip Car fizički potukli. Cela zgrada je odzvanjala od njene vriske, a komšije su uspele da zabeleže… »
Skandal! Potukli se Maja i Filip Car: Marinkovićeva vrištala na sav glas, razbudila ceo komšiluk, scene su bile pakao?!

Skandal! Potukli se Maja i Filip Car: Marinkovićeva vrištala na sav glas, razbudila ceo komšiluk, scene su bile pakao?!

Kurir 30.08.2021
Bivši učesnici Maja Marinković i Filip Car uplovili su u ljubavnu romansu, uprkos brojnim pokušajima da to demantuju tvrdeći da je reč samo o prijateljstvu. Društvene mreže preplavili su brojni dokazi o njihovoj vezi, a tome su svedočili i ljudi… »
Skandal! Potukli se Maja Marinković i Filip Car Komšiluk digli na noge:"Ona urlala i plakala, drao se kao lud"

Skandal! Potukli se Maja Marinković i Filip Car Komšiluk digli na noge:"Ona urlala i plakala, drao se kao lud"

Blic 30.08.2021
Bivši i budući učesnici "Zadruge" Maja Marinković i Filip Car koji su ljubavnu vezu krili od očiju javnosti, stavili su tačku na istu, i to na najgori mogući način - navodno žestokom tučom. Maja i Car su se nakon burne svađe navodno potukli u… »

Vesti dana »