Povezane vesti

"Volim da plešem": Britanski ministar se raspametio u tehno klubu, svi pričaju o snimku (video)

"Volim da plešem": Britanski ministar se raspametio u tehno klubu, svi pričaju o snimku (video)

Blic 30.08.2021
Odeven u odelo, bez kravate, i naizgled sam, britanski ministar Majkl Gov snimljen je na plesnom podijumu u klubu Bohemia u centru Aberdina u ranim jutarnjim satima u nedelju, piše Skaj Njuz. Klub je bio domaćin tehno večeri pod nazivom "Pipe", a na… »
Zaigrao a bolje da nije: Britanski ministar pokušao da ne plati ulaznicu za tehno žurku, poručio menadžeru: Volim da igram…

Zaigrao a bolje da nije: Britanski ministar pokušao da ne plati ulaznicu za tehno žurku, poručio menadžeru: Volim da igram…

Kurir 30.08.2021
Odeven u odelo, bez kravate, i naizgled sam, britanski ministar Majkl Govi snimljen je na plesnom podijumu u klubu Boemija u centru Aberdina u ranim jutarnjim satima. Kako prenosi Skaj njuz, klub je bio domaćin tehno i džangl večeri pod nazivom Pajp, a… »
Britanski ministar se razigrao na tehno žurci, ali bolje da nije VIDEO

Britanski ministar se razigrao na tehno žurci, ali bolje da nije VIDEO

Nova 30.08.2021
Odeven u odelo, bez kravate, i naizgled sam, britanski ministar Majkl Gov snimljen je na plesnom podijumu u klubu Bohemia u centru Aberdeena u ranim jutarnjim satima u nedjelju, donosi Skaj Njuz. Klub je bio domaćin techno večeri pod nazivom Pipe, a na… »

Vesti dana »