Povezane vesti

Voditelj preti tužbom Jovani Jeremić: "Njena publika su oni što joj govore da izvadi si**" Odmah reagovala: "Traži slavu…

Voditelj preti tužbom Jovani Jeremić: "Njena publika su oni što joj govore da izvadi si**" Odmah reagovala: "Traži slavu…

Blic 30.08.2021
Jedan voditelj zapretio je tužbom Jovani Jeremić, zbog naziva rubrike koju je uvela u "Novom jutru", jer je navodno ukrala naziv njegove emisije. Jovana se ubrzo oglasila i istakla da "nije problem da promeni naziv", ali i da "ne voli da se za nju kače… »
Zato se on nakačio na moju s*su! Jovana Jeremić žestoko odbrusila kolegi - Rat ne prestaje da bukti

Zato se on nakačio na moju s*su! Jovana Jeremić žestoko odbrusila kolegi - Rat ne prestaje da bukti

Mondo 30.08.2021
Kolege osule paljbu i ne zaustavljaju se! Kolege osule paljbu i ne zaustavljaju se! Voditelj televizije Grand Siniša Medić zapretio je koleginici sa Pinka, Jovani Jeremić tužbom, jer mu je kako ističe ukrala naziv rubrike "Pres pretres" koju je uvela… »
Kače se na mene, jer im treba popularnost! Voditelj zapretio tužbom zbog emisije, Jovana Jeremić žestoko odgovorila!

Kače se na mene, jer im treba popularnost! Voditelj zapretio tužbom zbog emisije, Jovana Jeremić žestoko odgovorila!

Mondo 30.08.2021
Jovana Jeremić odgovorila na pretnje tužbom. Jovana Jeremić odgovorila na pretnje tužbom. Siniša Medić, voditelj sa Grand televizije, zapretio je tužbom koleginici Jovani Jeremić, zbog naziva rubrike koju je uvela u emisiju "Novo jutro", koju je… »
Voditelj tuži Jovanu Jeremić! Pobesneo zbog naziva rubrike u Jutarnjem - "Zna da već postoji, bila je gost!"

Voditelj tuži Jovanu Jeremić! Pobesneo zbog naziva rubrike u Jutarnjem - "Zna da već postoji, bila je gost!"

Mondo 30.08.2021
Siniša Medić najavio da će tužiti Jovanu Jeremić. Siniša Medić najavio da će tužiti Jovanu Jeremić. Jovana Jeremić završila je svoj prvi vikend u "Novom Jutru" na televiziji Pink, a rezultatima i velikom gledanošću se odmah pohvalila na svom… »

Vesti dana »