Povezane vesti
EU odlučna da spreči nekontrolisanu ilegalnu migraciju iz Avganistana
RTV 31.08.2021
BRISEL - Evropska unija je odlučna u nameri da spreči nekontrolisane ilegalne migracije iz Avganistana i regiona, stoji u zajedničkom saopštenju EU usvojenom nakon hitnog sastanka ministara unutrašnjih poslova danas u Briselu. Trebalo bi izbegavati… »
EU: Veća pomoć za Avganistan, bez dogovora oko izbeglica
Nova 31.08.2021
Države Evropske unije predložile su danas povećanje pomoći Avganistanu i njegovim susedima, ali nisu uspele da se dogovore oko zajedničke politike prihvatanja tražilaca azila koje beže od talibanske vladavine. Danska, Češka i Austrija su zemlje koje su… »
Ministri unutrašnjih poslova EU o migraciji iz Avganistana
Dnevnik 31.08.2021
BRISEL: Ministri unutrašnjih poslova Evropske unije usvojiće na hitnom sastanku u Briselu saopštenje u kojem poručuju da su odlučni da deluju na sprečavanju nekontrolisane migracije iz Avganistana, javlja Rojters pozivajući se na nacrt dokumenta u koji… »
Vesti dana »
(Foto/video) Tramp u Pekingu: Šta donosi poseta američkog predsednika Kini
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 56 povezanih
Veljanovski: Nema poboljšanja izbornih uslova ukoliko ne postoji Savet REM-a
Radio 021 pre 3 satajoš 44 povezane
Zelenski: Ukrajina pod najvećim udarom od početka rata - Rusija lansirala 800 dronova, na meti regioni blizu NATO granica
RTS pre 22 minutajoš 25 povezanih





