Povezane vesti

Ninu pitali za Novaka - tu knjigu sam davno zatvorila! Najbolja srpska teniserka o Tokiju: To su privatne stvari!

Ninu pitali za Novaka - tu knjigu sam davno zatvorila! Najbolja srpska teniserka o Tokiju: To su privatne stvari!

Mondo 31.08.2021
Nakon poraza Nine Stojanović u prvom kolu US opena medije je zanimalo kako komentariše mečeve miks dubla sa Novakom Đokovićem. Nakon poraza Nine Stojanović u prvom kolu US opena medije je zanimalo kako komentariše mečeve miks dubla sa Novakom… »
Teško je posle poraza: „Ne želim da pričam o Đokoviću!“ (video)

Teško je posle poraza: „Ne želim da pričam o Đokoviću!“ (video)

Hot sport 31.08.2021
Nije mu bilo do hvalospeva. Džon Izner ispao je u prvoj rundi US Opena od Brendona Nakašime 3:0 (6:7, 6:7, 3:6) u setovima, a posle meča na konferenciji za novinare pričao je o igri i daljim očekivanjima. Amerikanac je upitan da prokomentariše… »
"Ne želim da pričam o tome"! Bizarna scena na US openu, Izner dobio pitanje o Đokoviću i besan napustio konferenciju…

"Ne želim da pričam o tome"! Bizarna scena na US openu, Izner dobio pitanje o Đokoviću i besan napustio konferenciju…

Sportal blic 31.08.2021
Već na startu grend slema u domovini eliminisan je . Američki teniser je izgubio u prvom kolu US opena od Brendona Nakašime posle tri seta, što je podneo vrlo emotivno. Puno toga je zanimalo novinare nakon meča, ali na jedno pitanje ipak nije želeo… »
Bio na ivici suza, pitali ga za Novaka: Ne mogu da pričam o njemu VIDEO

Bio na ivici suza, pitali ga za Novaka: Ne mogu da pričam o njemu VIDEO

Nova 31.08.2021
Džon Izner, iskusni 36-godišnji teniser, nije dobro podneo poraz od Brendona Nakašime na startu US Opena. Brendon Nakašima, američki teniser koji dugo već trenira i radi u Beogradu sa Dušanom Vemićem, spektakularno je počeo turnir. Pobedio je… »
Bio na ivici suza nakon poraza, šta hoćete od mene? Ne, ne želim da pričam o Novaku Đokoviću (video)

Bio na ivici suza nakon poraza, šta hoćete od mene? Ne, ne želim da pričam o Novaku Đokoviću (video)

Večernje novosti 31.08.2021
FOTO: Printskrin/Jutjub/TennisFans production Brendon Nakašima, američki teniser koji dugo već trenira i radi u Beogradu sa Dušanom Vemićem, spektakularno je počeo turnir. Pobedio je Iznera za dva i po sata sa 7:6, 7:6, 6:3 i doveo ga na ivicu suza… »
Neću da pričam o Đokoviću! Teniser se slomio na konferenciji: Doživeo težak poraz, pa ga pitanje o Novaku iznerviralo!

Neću da pričam o Đokoviću! Teniser se slomio na konferenciji: Doživeo težak poraz, pa ga pitanje o Novaku iznerviralo!

Mondo 31.08.2021
Zadržavao je suze na konferenciji za medije, a onda je dobio pitanje o Novaku Đokoviću. Zadržavao je suze na konferenciji za medije, a onda je dobio pitanje o Novaku Đokoviću. Američki teniser Džon Izner (36) teško je podneo poraz u prvom kolu US… »

Vesti dana »