Povezane vesti

Vulin i Vučević potpisali ugovor o sufinansiranju izgradnje Policijske ispostave u Novom Sadu

Vulin i Vučević potpisali ugovor o sufinansiranju izgradnje Policijske ispostave u Novom Sadu

Beta video 31.08.2021
NOVI SAD - Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević potpisali su danas ugovor o sufinansiranju izgradnje Policijske ispostave Stari grad u Novom Sadu, koja će doprineti da Novi Sad bude sigurniji i… »
U Novom Sadu izgradnja nove policijske stanice

U Novom Sadu izgradnja nove policijske stanice

RTV 31.08.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin postpisali su danas ugovor o sufinansiranju izgradnje Policijske ispostave ''Stari grad'' u Novom Sadu. Izgradnja tog objekta planirana je u Radničkoj… »
Oko 170 miliona za novu policijsku stanicu u Radničkoj, potpisan ugovor s MUP-om

Oko 170 miliona za novu policijsku stanicu u Radničkoj, potpisan ugovor s MUP-om

Radio 021 31.08.2021
Grad Novi Sad i MUP zajednički će finansirati izgradnju nove policijske ispostave "Stari grad" u Radničkoj 32. Ugovor o sufinansiranju izgradnje danas su potpisali gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar… »
Potpisan ugovor o sufinansiranju izgradnje policijske ispostave ''Stari grad'' u Radničkoj ulici

Potpisan ugovor o sufinansiranju izgradnje policijske ispostave ''Stari grad'' u Radničkoj ulici

Dnevnik 31.08.2021
Ugovor o sufinansiranju izgradnje poslovnog objekta - Policijske ispostave ''Stari grad'' u Radničkoj ulici br. 32, potpisali su danas u Gradskoj kući u Novom Sadu gradonačelnik Miloš Vučević i ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije… »
Vulin i Vučević potpisali ugovor o sufinansiranju izgradnje policijske ispostave u Radničkoj ulici

Vulin i Vučević potpisali ugovor o sufinansiranju izgradnje policijske ispostave u Radničkoj ulici

Moj Novi Sad 31.08.2021
Ugovor o sufinansiranju izgradnje poslovnog objekta – Policijske ispostave ''Stari grad'' u Radničkoj ulici broj 32, potpisali su danas u Gradskoj kući u Novom Sadu gradonačelnik Miloš Vučević i ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije… »
Vučević: Nadam se da moji Novosađani prepoznaju koliko napora ulažemo u unapređenje bezbednosti našeg grada

Vučević: Nadam se da moji Novosađani prepoznaju koliko napora ulažemo u unapređenje bezbednosti našeg grada

Kurir 31.08.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ocenio je da se "bezbednost Novosađana nalazi visoko na listi prioriteta grada". View this post on Instagram A post shared by Милош Вучевић (@milosvucevic_gradonacelnik) - Zato sam sa ministrom… »

Vesti dana »