Povezane vesti
BNV: Školsku godinu početi bez provokacija, uz poštovanje različitosti
Radio sto plus 31.08.2021
Iz ovog nacionalnog organa saopšteno je da trenutnu himnu Srbije Bošnjaci ne doživljavaju kao državnu, već nacionalnu himnu srpskog naroda. “Bošnjaci Sandžaka su civilizovan, kulturan, miroljubiv evropski narod koji je autohton na ovim… »
Bnv: Trenutnu himnu “Bože pravde” ne doživljavamo kao državnu! Školsku godinu početi bez provokacija
IndeksOnline 31.08.2021
NOVI PAZAR – Bošnjačko nacionalno veće poziva sve uprave obrazovno-vaspitne ustanove da i ovu školsku godinu otpočnu dostojanstveno, poštujući različitosti, bez provokacija dece i nastavnika bošnjačke nacionalnosti. Iz Veća navode da trenutnu… »
Na Odluku ministarstva o intoniranju himne, reagovalo BNV
Sandžak haber 31.08.2021
Trenutnu himnu Srbije Bošnjaci ne doživljavaju kao državnu već nacionalnu himnu srpskog naroda. Bošnjačko nacionalno vijeće poziva sve uprave obrazovno-odgojnih ustanova da i ovu školsku godinu otpočnu dostojanstveno, poštujući različitosti… »
Vesti dana »

Uživo s. Makedonija u suzama! Reka ljudi pristiže na sahranu u Kočanima, veliki broj vozila Hitne na groblju, grad nadleće helikopter: Mladi u crnim majicama sa potresnom porukom
Blic pre 53 minutajoš 30 povezanih

Danas stiglo proleće, a evo kada počinje letnje računanje vremena: Dani konačno duži!
Blic pre 1 satjoš 18 povezanih

Prvo vazdušni udari, pa kopnena operacija: Izraelska vojska ponovo u Pojasu Gaze
BBC News pre 24 minutajoš 14 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 17 minutajoš 21 povezana

uživo RAT U UKRAJINI Ukrajina izvršila izuzetno snažan napad na jednu od najvažnijih ruskih baza
Euronews pre 24 minutajoš 13 povezanih