Povezane vesti

Maske će pasti do kraja: Krivokapić objasnio zašto neće ići na Cetinje

Maske će pasti do kraja: Krivokapić objasnio zašto neće ići na Cetinje

Sputnik 31.08.2021
Autorski tekst premijera Krivokapića povodom odluke da ne prisustvuje ustoličenju mitropolita Joanikija 5. septembra na Cetinju. „Neću ići na Cetinje petog septembra. Neću ići, iako sam duboko na Cetinju, u srcu Cetinjskog manastira koji je i… »
Provladini mediji dižu tenziju: Šta je Krivokapić poručio, a šta smo čuli s TV-a

Provladini mediji dižu tenziju: Šta je Krivokapić poručio, a šta smo čuli s TV-a

N1 Info 31.08.2021
Ovih dana svaka izgovorena reč u vezi sa ustoličenjem mitropolita Joanikija mora posebno da se pojašnjava, jer je svako tumači na svoj način. Crnogorski premijer najpre je rekao da se moguća zabrana okupljanja ne odnosi na ceremoniju ustoličenja… »
Krivokapić: Mislim na javni interes – vernik sam, ali nosim premijersku dužnost

Krivokapić: Mislim na javni interes – vernik sam, ali nosim premijersku dužnost

N1 Info 31.08.2021
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić ponovio je da neće prisustvovati ustoličenju mitropolita crnogorsko-primorskog Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikija 5. septembra na Cetinje jer, kako je saopštio, kao premijer mora da misli na javni interes i… »
“Neću ići na Cetinje, jer neću da ličim na Mila Đukanovića”

“Neću ići na Cetinje, jer neću da ličim na Mila Đukanovića”

Vesti online 31.08.2021
“Neću ići na Cetinje petog septembra. Neću ići, iako sam duboko na Cetinju, u srcu Cetinjskog manastira koji je i moje srce”, napisao je premijer Crne Gore u autorskom tekstu za sajt Vijesti.me. On je ponovio da neće biti na Cetinju 5. septembra… »

Vesti dana »