Povezane vesti

Predsednik Vučić se obratio javnosti sa Bleda: Ne možete zaustavite narode koji sarađuju, očekujemo veliku posetu Angele…

Predsednik Vučić se obratio javnosti sa Bleda: Ne možete zaustavite narode koji sarađuju, očekujemo veliku posetu Angele…

Kurir 31.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić direktno će uključio u program TV Pink tokom posete Sloveniji, sa Bleda, uoči bledskog strateškog foruma Predsednik Srbije boravi u poseti Sloveniji gde će učestvovati na Bledskom strateškom forumu. Vučić… »
Vučić: Angela Merkel uskoro dolazi u Srbiju

Vučić: Angela Merkel uskoro dolazi u Srbiju

Nova 31.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Slovenije, gde sutra počinje 16. Bledski strateški forum, da se uskoro očekuje dolazak nemačke kancelarke Angele Merkel u Srbiju. Objašnjavajući svoju objavu na Tviteru da bledski forum ostaje u… »
Vučić se sastao sa Zaevom i Ramom uoči Bledskog strateškog foruma

Vučić se sastao sa Zaevom i Ramom uoči Bledskog strateškog foruma

Novi magazin 31.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa premijerima Severne Makedonije i Albanije, Zoranom Zaevom i Edijem Ramom sa kojima sutra učestvuje na Bledskom strateškom forumu. "Bledski forum u senci Otvorenog Balkana. Dobrodošli", napisao… »
Vučić na večeri ugostio premijere Severne Makedonije i Albanije

Vučić na večeri ugostio premijere Severne Makedonije i Albanije

N1 Info 31.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerima Severne Makedonije i Albanije, Zoranom Zaevom i Edijem Ramom, sa kojima sutra učestvuje na Bledskom strateškom forumu. „Bledski forum u senci Otvorenog Balkana. Dobrodošli“, napisao je… »
Ja sam pola Srbin! Kurir saznaje šta se desilo pred večeru u Ljubljani: Vučić i gradonačelnik raspravili ko je domaćin…

Ja sam pola Srbin! Kurir saznaje šta se desilo pred večeru u Ljubljani: Vučić i gradonačelnik raspravili ko je domaćin…

Kurir 31.08.2021
Svečanu večeru u Ljubljani, pred Bledski forum, večeras je obeležila "rasprava" dva dobra domaćina, predsednika Srbije Aleksandra Vučića i gradonačelnika Ljubljane Zorana Jankovića. Predsednik Vučić je ugostio u restoranu "Zemono" albanskog i… »
Vučić: Bledski forum u senci Otvorenog Balkana

Vučić: Bledski forum u senci Otvorenog Balkana

Nova 31.08.2021
Bledski forum u senci Otvorenog Balkana!?? Dobrodošli dragi prijatelji! Edi Rama i Zoran Zaev, napisao je danas predsednik Srbije Aleksdandar Vučić na Instagram nalogu "budućnostsrbijeav". On je uz to objavio fotografiju sa premijerima Severne… »
Vučić priredio večeru za Zaeva i Ramu u Sloveniji

Vučić priredio večeru za Zaeva i Ramu u Sloveniji

Nova 31.08.2021
Predsednik Srbije Aleksdandar Vučić organizovao je večeru za premijere Severne Makedonije i Albanije Zorana Zaeva u restoranu "Zemono" počasnog konzula Srbije u Sloveniji Tomaža Kavčića. Vučić, koji će sutra učestvovati na Bledskom strateškom… »

Vesti dana »