Povezane vesti

Brnabić: Medicinski deo Kriznog štaba će insistirati na uvođenu kovid propusnica

Brnabić: Medicinski deo Kriznog štaba će insistirati na uvođenu kovid propusnica

Glas Zaječara 31.08.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se komplikuje epidemiološka situacija i dodala da je sigurna da će medicinski deo Kriznog štaba insistirati na uvođenju kovid propusnica. „Mi imamo prilične pravne probleme s tim, ali razgovaramo… »
Brnabić: Imunizacija jedini način da se ratosiljamo bede, a pričamo o merama

Brnabić: Imunizacija jedini način da se ratosiljamo bede, a pričamo o merama

Nova 31.08.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da se komplikuje epidemiološka situacija i dodala da je sigurna da će medicinski deo Kriznog štaba insistirati na uvođenju kovid propusnica. „Mi imamo prilične pravne probleme s tim, ali razgovaramo… »
Brnabić: Imunizacija – jedini način da se ratosiljamo bede, a pričamo o merama

Brnabić: Imunizacija – jedini način da se ratosiljamo bede, a pričamo o merama

N1 Info 31.08.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da se komplikuje epidemiološka situacija i dodala da je sigurna da će medicinski deo Kriznog štaba insistirati na uvođenju kovid propusnica. „Mi imamo prilične pravne probleme s tim, ali razgovaramo… »
Brnabić: Medicinski deo Kriznog štaba će insistirati na uvođenu kovid propusnica

Brnabić: Medicinski deo Kriznog štaba će insistirati na uvođenu kovid propusnica

Novi magazin 31.08.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se komplikuje epidemiološka situacija i dodala da je sigurna da će medicinski deo Kriznog štaba insistirati na uvođenju kovid propusnica. "Mi imamo prilične pravne probleme s tim, ali razgovaramo… »

Vesti dana »