Povezane vesti

Zbrka oko Grizmanovog ugovora, ovo je prava istina

Zbrka oko Grizmanovog ugovora, ovo je prava istina

Sportske.net 01.09.2021
Antoan Grizman je bio bomba poslednjeg dana prelaznog roka, pošto je neposredno pre ponoći postao novi povratnik u Atletiko Madrid. Iako se spekulisalo da Atletiko ima obavezu da ga otkupi narednog leta, klauzula je ipak malo drugačija. Trenutno… »
Saul o detaljima nezapamćene drame: Bilo je 23.57, mislio sam da neće proći, osećao sam se kao De Hea

Saul o detaljima nezapamćene drame: Bilo je 23.57, mislio sam da neće proći, osećao sam se kao De Hea

Mozzart sport 01.09.2021
"Pomislio sam u sebi: Ovo neće proći i to je to. Bilo je to dugo popodne i duga noć", kaže španski vezista. Zbog jednog posla je sinoć pred ponoć stala čitava Evropa. Jedan pad sistema za obrađivanje transfera u Španiji ukočio je kompletno… »
Nezapamćena drama u finišu prelaznog roka: Tri velika transfera u ponoć, zbog problema sa sistemom zamalo da sve propadne!

Nezapamćena drama u finišu prelaznog roka: Tri velika transfera u ponoć, zbog problema sa sistemom zamalo da sve propadne!

Hot sport 01.09.2021
Čekala se bomba oko Kilijana Mbapea, koja nije eksplodirala, barem ne za sada…. Međutim, neki drugi transferi obeležili su sam finiš prelaznog roka, a u jednom momentu je čak i delovalo da bi sve moglo da padne u vodu, zbog komplikacija oko sistema… »
Drama na kraju prelaznog roka: Tri transfera zamalo propala zbog pada sistema

Drama na kraju prelaznog roka: Tri transfera zamalo propala zbog pada sistema

Nova 01.09.2021
Jedan od najluđih prelaznih rokova u istoriji fudbala imao je dramatičnu završnicu. Transferi Saula Nigeza, Antoana Grizmana i Luka de Jonga zamalo nisu realizovani zbog pada sistema za registraciju igrača u Španiji Ta tri transfera su bila… »
Ludnica u minut do 12: Pao sistem, ali su prošli transferi Saula, Grizmana i De Jonga!

Ludnica u minut do 12: Pao sistem, ali su prošli transferi Saula, Grizmana i De Jonga!

Mozzart sport 01.09.2021
Fenomenalna završnica spektakularnog dana na fudbalskoj pijaci. Ovakav prelazni rok, jedan od najuzbudljivijih u istoriji, nije mogao da prođe bez ovakve drame! Verovali ili ne, za sve je bio odgovoran sistem za registraciju igrača u Španiji. Ali, na… »
Neočekivana transfer-bomba u Španiji! Barselona ostala bez još jedne zvezde, Grizman se vraća u Atletiko - na "Nou Kampu"…

Neočekivana transfer-bomba u Španiji! Barselona ostala bez još jedne zvezde, Grizman se vraća u Atletiko - na "Nou Kampu"…

Sportal blic 31.08.2021
Iako je malo toga govorilo da bi nešto ovako moglo da se desi, pogotovo jer su neki drugi igrači bili u fokusu, jedan veliki povratak obeležio je poslednji dan prelaznog roka, jer je ponovo u . Tokom čitavog leta "jorgandžije" su tražile adekvatno… »
Grizman se vratio u Atletiko

Grizman se vratio u Atletiko

Danas 31.08.2021
Barselona je uspela u nameri da se reši visokih primanja Antona Grizmana. U smiraj prelaznog roka dogovoren je povratak Francuza u Atletiko kao pozajmeljnog igrača, uz opciju da narednog leta bude otkupljen za 40 miliona evra. Francuz se vraća na mesto… »
Grizman se vraća: Dogovor Barselone i Atletika, Francuz na pozajmici

Grizman se vraća: Dogovor Barselone i Atletika, Francuz na pozajmici

Večernje novosti 31.08.2021
Foto: EPA On dolazi na pozajmicu, uz mogućnost otkupa za 40 miliona evra. Za jednu sezonu, Francuz je, za Barselonu, odigrao 102 meča uz 35 golova i 17 asistencija. U Atletiku je proveo četiri sezone, i, za to vreme, odigrao 257 mečeva, postigavši… »

Vesti dana »