Povezane vesti
Više javnih vozila na ulicama, ali i veće gužve
Politika 01.09.2021
Na gradskim, prigradskim i lokalnim linijama radnim danima biće ukupno 1.635 vozila, subotom 1.050, a nedeljom 935. Ko god se u poslednjih nekoliko sedmica, a naročito poslednjih dana našao u javnom gradskom prevozu lako je mogao da uoči gužve – na… »
Od danas novi red vožnje gradskog prevoza! Dve popularne autobuske linije se ukidaju a evo koliko ćete čekati na stanici
Mondo 01.09.2021
Zimski red vožnje počinje da se primenjuje od prvog septembra. Zimski red vožnje počinje da se primenjuje od prvog septembra. Sa početkom nove školske godine režim rada linija javnog prevoza se menja iz letnjeg u zimski, pa će tako od srede, 1… »
Počinje zimski red vožnje Od danas saobraća više autobusa, tramvaja i trolejbusa, očekuju se manje gužve
Alo 01.09.2021
Kolone vozila oko Autokomande i na Gazeli, ali i na drugim većim gradskim saobraćajnicama tokom jutarnjeg i popodnevnog špica, kojih smo svedoci prethodna tri dana, bila je najava za današnji - 1. septembar. Osim što će mnogobrojni roditelji decu… »
Vesti dana »

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 21 minutajoš 28 povezanih

Pripadnik Žandarmerije: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno tokom protesta u Beogradu
In medija pre 3 satajoš 14 povezanih

Sada je sve poznato: Evo gde i kada je sahrana Andrije Delibašića
Večernje novosti pre 39 minutajoš 48 povezanih