Povezane vesti

Milorad Dodik: Džaferović će me još dugo gledati!

Milorad Dodik: Džaferović će me još dugo gledati!

Alo 01.09.2021
Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, izjavio je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i svom bošnjačkom kolegi Šefiku Džaferovića poručio da će ga još dugo gledati. "Samo ću poručiti… »
Dodik: Džaferović će me još dugo gledati

Dodik: Džaferović će me još dugo gledati

Politika 01.09.2021
BANjALUKA – Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, izjavio je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i svom bošnjačkom kolegi Šefiku Džaferovića poručio da će ga još dugo gledati. „Samo… »
Otvoren Generalni konzulat Turske u Novom Pazaru (VIDEO)

Otvoren Generalni konzulat Turske u Novom Pazaru (VIDEO)

Vesti online 01.09.2021
Generalni konzulat Republike Turske otvoren je u Novom Pazaru u prisustvu ministara spoljnih poslova Srbije i Turske, Nikole Selakovića i Mevleta Čavušoglua. Ministar Selaković je prisutnima preneo srdačne pozdrave i poruku predsednika Srbije… »
Šmit o zahtevu da smeni Dodika: Optimističan sam da ćemo razgovarati i rešiti probleme

Šmit o zahtevu da smeni Dodika: Optimističan sam da ćemo razgovarati i rešiti probleme

RTS 01.09.2021
Institucije su tu da rade, rekao je visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit komentarišući zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Milorada Dodika zbog bojkota te institucuje. Kristijan Šmit je na… »
Milivojević za kurir TV o smeni Dodika: Neophodno je da političke elite nađu mehanizam za dijalog

Milivojević za kurir TV o smeni Dodika: Neophodno je da političke elite nađu mehanizam za dijalog

Kurir 01.09.2021
O krizi u Predsedništvu BiH u emisiji Puls Srbije, govorio je nekadašnji diplomata Zoran Milivojević. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik neglasanjem je blokirao rad ovog tela. Zbog toga se povela opšta polemika, a među najburnijim… »
Dodik: Samo ću poručiti Džaferoviću, još dugo će me gledati u Predsedništvu BiH

Dodik: Samo ću poručiti Džaferoviću, još dugo će me gledati u Predsedništvu BiH

N1 Info 01.09.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je bošnjačkom članu tog najvišeg tela BiH Šefiku Džaferoviću da Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, javlja RTRS. „Samo ću poručiti… »
Šmit nije Pedi: Ko pokuša da smeni Dodika čuće jedinstven odgovor – Srpska je samostalna država

Šmit nije Pedi: Ko pokuša da smeni Dodika čuće jedinstven odgovor – Srpska je samostalna država

Sputnik 01.09.2021
Kristijan Šmit nije visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini, on je građanin, jer ga nije imenovao SB UN. On nema mogućnosti da donosi odluke. Ko god bi želeo da smenjuje Milorada Dodika morao bi da zna da bi u tom slučaju milion i po građana… »
Milorad Dodik poručio ajatolasima iz Sarajeva: Još dugo ćete me gledati!

Milorad Dodik poručio ajatolasima iz Sarajeva: Još dugo ćete me gledati!

Pravda 01.09.2021
Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, izjavio je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i svom bošnjačkom kolegi Šefiku Džaferovića poručio da će ga još dugo gledati. "Samo ću poručiti… »
Dodik: Džaferović će me još dugo gledati /video/

Dodik: Džaferović će me još dugo gledati /video/

Sputnik 01.09.2021
Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, izjavio je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i svom bošnjačkom kolegi Šefiku Džaferovića poručio da će ga još dugo gledati. "Samo ću poručiti… »
Džaferović: Nisam dobio odgovor od Šmita o smeni Dodika; Šmit: Sve strane da razgovaraju o problemu

Džaferović: Nisam dobio odgovor od Šmita o smeni Dodika; Šmit: Sve strane da razgovaraju o problemu

RTV 01.09.2021
BLED - Bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džaferović izjavio je danas da od visokog predstavnika Kristijana Šmita, kojeg Republika Srpska ne priznaje, nije dobio odgovor na njegov zahtev da pokrene pitanje smene srpskog člana Milorada Dodika… »
Dodik: Džaferović će me još dugo gledati

Dodik: Džaferović će me još dugo gledati

RTV 01.09.2021
BANJALUKA - Republika Srpska neće podleći pritiscima da prihvati novog visokog predstavnika, izjavio je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i svom bošnjačkom kolegi Šefiku Džaferovića poručio da će ga još dugo gledati. "Samo ću… »
Cvijanović: Jadna je zemlja u kojoj pozivaju stranca da smeni Dodika! Džeferović pokazuje nemoć države BiH!

Cvijanović: Jadna je zemlja u kojoj pozivaju stranca da smeni Dodika! Džeferović pokazuje nemoć države BiH!

Kurir 01.09.2021
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je danas u Zvorniku da je zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Predsedništva Milorada Dodika pokazuje njegovu nemoć, kao i nemoć države… »
Cvijanović: Jadna je zemlja u kojoj pozivaju stranca da smeni Dodika!

Cvijanović: Jadna je zemlja u kojoj pozivaju stranca da smeni Dodika!

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Kabinet Predsednice RS Prema njenim rečima, narod je taj koji ima u svojim rukama moć da da mandat nekome da ga predstavlja, a nije to ni visoki predstavnik niti neko iz drugog entiteta. - Dodik je glas Republike Srpske u zajedničkoj instituciji… »
Dodik poručio DŽaferoviću: Još ćeš me dugo gledati ovde! (video)

Dodik poručio DŽaferoviću: Još ćeš me dugo gledati ovde! (video)

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: S.M. - Samo ću poručiti DŽaferoviću - nisam baš srećan što ga gledam tamo, ali on će mene još dugo gledati ovde - rekao je Dodik novinarima u Ribniku nakon što je Šefik DŽaferović pozvao nelegalno imenovanog visokog predstavnika… »
"Još ćeš me dugo gledati ovde" Dodik moćnim rečima razoružao Džaferovića - Republika Srpska ne podleže pritiscima!

"Još ćeš me dugo gledati ovde" Dodik moćnim rečima razoružao Džaferovića - Republika Srpska ne podleže pritiscima!

Srbija danas 01.09.2021
Dodik je ponovio da visoki predstavnik može doći samo čovek koji je imenovan Rezolucijom Saveta bezbednosti i ništa drugo. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas će ga još dugo gledati bošnjački član Predsedništva BiH… »
Cvijanović: Zahtevom da Dodik bude smenjen Džaferović pokazuje nemoć države BiH

Cvijanović: Zahtevom da Dodik bude smenjen Džaferović pokazuje nemoć države BiH

Novi magazin 01.09.2021
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je danas u Zvorniku da je zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Predsedništva Milorada Dodika pokazuje njegovu nemoć, kao i nemoć države… »
Cvijanović: Džaferovićev zahtev za smenu Dodika pokazuje njegovu nemoć

Cvijanović: Džaferovićev zahtev za smenu Dodika pokazuje njegovu nemoć

N1 Info 01.09.2021
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je u Zvorniku da je zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Predsedništva Milorada Dodika pokazuje njegovu nemoć, kao i nemoć države BiH. Ona… »
Šmit o smeni Dodika: Visoki predstavnik izbegavao odgovor - pa rekao da je optimista

Šmit o smeni Dodika: Visoki predstavnik izbegavao odgovor - pa rekao da je optimista

Večernje novosti 01.09.2021
Foto: Printskrin/ilustracija Izrazio je očekivanje da će sve strane u BiH sesti da razgovaraju kako bi se, kaže, prevazišao taj problem. Šmit je na Bledu, gde učestvuje na Bledskom strateškom forumu, na pitanje Tanjuga da li će uvažiti zahtev… »
„Očekujem...“: Šmit upitan da li će smeniti Dodika

„Očekujem...“: Šmit upitan da li će smeniti Dodika

Sputnik 01.09.2021
Institucije su tu da rade, izjavio je danas Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit komentarišući zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Milorada Dodika zbog bojkota te institucije i izrazio… »
Šmit otkrio da li će uvažiti zahtev Džaferovića

Šmit otkrio da li će uvažiti zahtev Džaferovića

Vesti online 01.09.2021
Institucije su tu da rade, izjavio je danas Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit komentarišući zahtev bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenr srpskog člana Milorada Dodika zbog bojkota te institucuje i izrazio… »
"Očekujem..." Šmita pitali da li će smeniti Dodika, njegov odgovor je veoma čudan

"Očekujem..." Šmita pitali da li će smeniti Dodika, njegov odgovor je veoma čudan

Alo 01.09.2021
Institucije su tu da rade, izjavio je danas lažni visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit komentarišući zahtev muslimanskog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića za smenu srpskog člana Milorada Dodika zbog bojkota te institucije i izrazio… »
Komšić i Džaferović na Bledskom forumu, Dodik ne učestvuje zbog Šmita

Komšić i Džaferović na Bledskom forumu, Dodik ne učestvuje zbog Šmita

Novi magazin 01.09.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić i član Predsedništva BiH Šefik Džaferović učestvuju na Bledskom strateškom forumu, dok srpski član tog tela Milorad Dodik nije otputovao u Sloveniju zbog novog visokog predstavnika u BiH… »
Vučić: Bio bi opasan presedan, Srbija na to neće pristati

Vučić: Bio bi opasan presedan, Srbija na to neće pristati

Sputnik 01.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je opasna i neodgovorna izjava bošnjačkog člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića, koji je pozvao visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita da pokrene pitanje smene srpskog člana Milorada… »
Šmit ne može da smenjuje Dodika: Burne reakcije nakon poziva DŽaferovića da se kazni srpski član Predsedništva BiH

Šmit ne može da smenjuje Dodika: Burne reakcije nakon poziva DŽaferovića da se kazni srpski član Predsedništva BiH

Večernje novosti 01.09.2021
Predsedništvo BiH Srpski član ovog tela Milorad Dodik prisustvovao je sednici, ali nije glasao ni za jednu tačku dnevnog reda, čime je sprečio njihovo usvajanje. Po već proverenom receptu zamene teza odmah je reagovao bošnjački član… »

Vesti dana »