Povezane vesti

JANJUŠ se kaje ZBOG veze sa Majom i RAZVODA! Kakav sam ja KONJ!

JANJUŠ se kaje ZBOG veze sa Majom i RAZVODA! Kakav sam ja KONJ!

Svet & Skandal 01.09.2021
Marko Janjušević Janjuš se kaje zbog veze sa Majom Marinković koja se burno završila, a koju su tokom rijalitija obležili nebrojeni skandali. On je objavio nekoliko fotografija sa bivšom ženom na društvenim mrežama, dok je u opisu jedna i naveo… »
Kakav sam ja konj, marke dorat! Janjuš se žestoko pokajao - Otputovao sa bivšom ženom van Srbije, pa se oglasio (foto)

Kakav sam ja konj, marke dorat! Janjuš se žestoko pokajao - Otputovao sa bivšom ženom van Srbije, pa se oglasio (foto)

Mondo 01.09.2021
Bivši Zadrugar se pokajao zbog jedne stvari. Bivši Zadrugar se pokajao zbog jedne stvari. Marko Janjušević Janjuš prevario je suprugu Enu sa Majom Marinković u Zadruzi, nakon čega je usledio razvod. Burnoj vezi Maje i Janjuša došao je kraj, a… »
Kakav sam ja konj, marke dorat! Janjuš se pokajao zbog afere, otišao sa bivšom ženom iz Srbije i podelio uspomene sa Enom…

Kakav sam ja konj, marke dorat! Janjuš se pokajao zbog afere, otišao sa bivšom ženom iz Srbije i podelio uspomene sa Enom…

Kurir 01.09.2021
Marko Janjušević Janjuš imao je burnu vezu sa Majom Marinković tokom rijalitija, a izgleda da se zbog toga gorko kaje. Naime, on je objavio nekoliko fotografija sa bivšom ženom na društvene mreže. Janjuš i Maja su prošli kroz burnu vezu punu… »

Vesti dana »