Povezane vesti

Maja priznala: „Plaćala sam Janjušu KIRIJU i račune! Lagao je da živi u ETNO SELU”

Maja priznala: „Plaćala sam Janjušu KIRIJU i račune! Lagao je da živi u ETNO SELU”

Svet & Skandal 01.09.2021
Maja Marinković progovorila je o nasilju koje je pretrpela u vezi sa bivšim košarkašem Markom Janjuševićem Janjušem. – U početku smo se krili ispod jorgana, jer on nije želeo da se zna za nas. Kada smo izašli iz rijalitija, sve vreme smo bili… »
Plaćala sam kiriju i račune, a on me tukao: Majina šok ispovest o bivšem dečku - "Ja 50 kila, a on kad udari..."

Plaćala sam kiriju i račune, a on me tukao: Majina šok ispovest o bivšem dečku - "Ja 50 kila, a on kad udari..."

Mondo 01.09.2021
Maja Marinković, koja je poslednjih dana u centru pažnje zbog navodne tuče sa Filipom Carem, ispričale malo poznate detalje iz veze sa Janjušem. Maja Marinković, koja je poslednjih dana u centru pažnje zbog navodne tuče sa Filipom Carem… »
Živeli smo zajedno, plaćala sam kiriju i račune i trpela batine: Majina velika ispovest o ljubavi sa Janjušem! Svi detalji…

Živeli smo zajedno, plaćala sam kiriju i račune i trpela batine: Majina velika ispovest o ljubavi sa Janjušem! Svi detalji…

Kurir 01.09.2021
Rijaliti zvezda Maja Marinković se u "Zadruzi" izdvojila tek kada je ušla u vezu sa oženjenim Markom Janjuševićem Janjušem. Ona je sada u svojoj velikoj ispovesti priznala sve ono što gledaoci nisu imali priliku da vide. - U početku smo se krili… »

Vesti dana »