Povezane vesti

Kristijano Ronaldo: Vratio sam se da osvajam trofeje i ponovo pišem istoriju sa Junajtedom

Kristijano Ronaldo: Vratio sam se da osvajam trofeje i ponovo pišem istoriju sa Junajtedom

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: EPA Nema dileme da će bivši igrač Real Madrida i Juventusa biti veliko pojačanje za Junajted. - Kao što znate, imam fantastičnu istoriju sa ovim neverovatnim klubom. Bio sam ovde sa 18 godina i naravno da sam veoma srećan što sam se vratio… »
Ronaldo otkrio glavni razlog povratka u Junajted: ‘On je neverovatan čovek i moj fudbalski otac’

Ronaldo otkrio glavni razlog povratka u Junajted: ‘On je neverovatan čovek i moj fudbalski otac’

Hot sport 01.09.2021
Navijači Junajteda sa nestrpljenjem očekuju Kristijanov debi na ‘Old Trafordu’. Kristijano Ronaldo je odbio brojne unosne ponude tokom letnjeg prelaznog roka i odlučio je da ponovo obuče dres Mančester junajteda. Portugalski reprezentativac će… »
Ronaldo: Vratio sam se da nastavim gde sam stao, da postižem golove i da pobeđujemo

Ronaldo: Vratio sam se da nastavim gde sam stao, da postižem golove i da pobeđujemo

Mozzart sport 01.09.2021
Portugalac u prvom intervjuu po povratku na Old Traford isakao. Po povratku na Old Traford, nakon 12 uspešnih godina u Real Madridu i Juventusu, Kristijana Robnalda dočekala su mnoga poznata lica, a sjajni Portugalac, po povratku u Mančester sumiao je… »
Ronaldo otvorio dušu - o Fergusonu, Solskjeru, navijačima...

Ronaldo otvorio dušu - o Fergusonu, Solskjeru, navijačima...

Sportske.net 01.09.2021
Kristijano Ronaldo još nije zvanično predstavljen u Mančester junajtedu budući da se sa reprezentacijom Portugala priprema za nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, ali je izdvojio vremena za intervju u kojem se dotakao mnogih tema vezanih za… »

Vesti dana »