Povezane vesti
Strašan snimak napada Morske otrovnice! Surferu u susret krenula agresivna zmija, a onda počela da se penje na dasku!
Mondo 01.09.2021
Susret sa zmijom dogodio se na pučini okeana. Susret sa zmijom dogodio se na pučini okeana. Australijski veslač i TIkToker Brodi Mos snimio je zastrašujuće iskustvo kada je, kako je naveo, "seksualno isfrustrirana" morska zmija pokušala da se popne… »
Oči u oči sa morskom zmijom nasred okeana: Preko 17.000.000 ljudi videlo dramatičan snimak besnog i isfrustriranog gmizavca
Kurir 01.09.2021
Veslač na dasci se našao licem u lice sa zmijom i to na sred okeana! Jedan veslač na dasci snimio je zastrašujući trenutak kada je "seksualno frustrirana" morska zmija pokušala da se popne na njegovu dasku, a nalazio se na sred okeana. Brodi Mos… »
Vesti dana »

Danas je u Srbiji Dan žalosti zbog stradalih u požaru u Severnoj Makedoniji
Radio 021 pre 1 satjoš 26 povezanih

UŽIVO „Policija je upotrebila preveliku silu“: Studentkinja otkriva šta se noćas desilo u Novom Sadu, ispred Skupštine stigao kordon u punoj opremi
Nova pre 24 minutajoš 14 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 24 minutajoš 11 povezanih

Studenti blokirali ulaze u Skupštinu Novog Sada: Zovu građane da im se pridruže
Nova pre 6 satijoš 6 povezanih

Nastavlja se sednica parlamenta, očekuje se konstatovanje ostavke premijera Vučevića
Beta pre 1 satjoš 7 povezanih