Povezane vesti

Još jedna pesma ace lukasa i ivane Selakov uklonjena sa Jutjuba: Zaratili zbog novca, a drama se nastavlja

Još jedna pesma ace lukasa i ivane Selakov uklonjena sa Jutjuba: Zaratili zbog novca, a drama se nastavlja

Blic 01.09.2021
Nekadašnji veliki prijatelji i dugogodišnji saradnici Ivana Selakov i Aca Lukas zaratili su zbog poslednjeg dueta "Svatovi" koji je skinut sa Jutjuba nakon samo jednog dana. Ipak, ovo nije jedina njihova duetska pesma koja je nestala sa pomenute… »
Ja samo u Požarevcu imam fanova koliko ona za sve ove godine! Lukas izvređao Ivanu Selakov - Ne treba mi ni za onu stvar

Ja samo u Požarevcu imam fanova koliko ona za sve ove godine! Lukas izvređao Ivanu Selakov - Ne treba mi ni za onu stvar

Mondo 01.09.2021
Aca Lukas o sukobu o kojem danima bruje mediji. Aca Lukas o sukobu o kojem danima bruje mediji Vest koja je kao bomba odjeknula u medijima je prekid saradnje između dugogodišnjih prijatelja Ace Lukasa i Ivane Selakov i povlačenjem spota za njihov… »
Još jedna pesma lukasa i ivane selakov uklonjena sa Jutjuba: Zaratili zbog novca, a drama se nastavlja

Još jedna pesma lukasa i ivane selakov uklonjena sa Jutjuba: Zaratili zbog novca, a drama se nastavlja

Večernje novosti 01.09.2021
Foto ATA Images Naime, spot za pesmu "Omaklo mi se", koju su njih dvoje zajedno otpevali, takođe je uklonjena sa Jutjuba. Na ovoj platformi, međutim, još uvek se nalazi snimak na kom njih dvoje izvode tu pesmu u jednoj emisiji. Te je tako na Jutjubu… »
Lukas i Ivana u ratu zbog duga od: 21.000 evra Isplivala pozadina sukoba! "Selakova je jedini krivac"

Lukas i Ivana u ratu zbog duga od: 21.000 evra Isplivala pozadina sukoba! "Selakova je jedini krivac"

Blic 31.08.2021
Nekadašnji veliki prijatelji i dugogodišnji saradnici Ivana Selakov i Aca Lukas su zaratili. Da je puklo prijateljstvo između njih, objavila je pevačica na svom Instagram nalogu. Problem je, kako je objasnila, nastao oko njihovog najnovijeg dueta… »

Vesti dana »