Povezane vesti

Sigurni smo da je beli anđeo blagoslovio naš brak! Pevač se oženio dugogodišnjom devojkom! Detalji bajkovitog venčanja

Sigurni smo da je beli anđeo blagoslovio naš brak! Pevač se oženio dugogodišnjom devojkom! Detalji bajkovitog venčanja

Kurir 01.09.2021
Davor Jovanović, pobednik prve sezone nekadašnjeg takmičenja "Prvi glas Srbije" oženio je pre nekoliko dana svoju dugogodišnju izabranicu Milicu Bungin. Oni su najpre sklopili crkveni brak, da bi potom usledilo veselje i građansko venčanje u jednom… »
Pobedio u muzičkom takmičenju, pa ispljuvao estradu: Ja se na sceni ne laktam sa starletama i bodibilderima

Pobedio u muzičkom takmičenju, pa ispljuvao estradu: Ja se na sceni ne laktam sa starletama i bodibilderima

Mondo 01.09.2021
Davor Jovanović otkrio da je i dalje aktivan u bavljenju muzikom, kao i da je glasom dočarao Tozovca u filmu o Tomi Zdravkoviću. Davor Jovanović otkrio da je i dalje aktivan u bavljenju muzikom, kao i da je glasom dočarao Tozovca u filmu o Tomi… »
Pobednik popularnog takmičenja oštro prokomentarisao estradu: Ja se ne laktam sa starletama i bilderima, radim ono što…

Pobednik popularnog takmičenja oštro prokomentarisao estradu: Ja se ne laktam sa starletama i bilderima, radim ono što…

Kurir 01.09.2021
Pevač Davor Jovanović široj javnosti postao je poznat za vreme prve sezone nekadašnjeg takmičenja "Prvi glas Srbije", čiji je bio i pobednik. Međutim, neretko učesnici ovakvih muzičkih takmičenja brzo nestanu sa javne scene, a Davor je svojim… »

Vesti dana »