Povezane vesti

Šta Jović ima da poruči Đuričiću: "Ronaldo me iznervirao, ovde mi više prija nego u Realu"

Šta Jović ima da poruči Đuričiću: "Ronaldo me iznervirao, ovde mi više prija nego u Realu"

Sportske.net 02.09.2021
Napadač reprezentacije Srbije Luka Jović bio je raspoložen nakon pobede nad Katarom u kojoj je i on doprineo pogotkom u 18. minutu. Posle dodavanja Vlahovića, Jović je solirao, lako i spretno završio akciju za dupliranje prednosti "orlova", a… »
Srbija napravila odličnu uvertiru, Balkanci bez poraza

Srbija napravila odličnu uvertiru, Balkanci bez poraza

Nova 02.09.2021
Reprezentacija Srbije pobedila je Katar sa 4:0 u prijateljskom meču u Debrecinu, pa je tako napravila dobru uvertiru pred meč sa Luksemburgom u subotu 4. septembra, koji se igra na stadionu "Rajko Mitić". Ipak, Srbija nije bila jedina balkanska… »
Piksi i Joviću „pronašao žicu“

Piksi i Joviću „pronašao žicu“

Danas 02.09.2021
Nije reprezentacija Katara merilo ukupne fudbalske vrednosti izabranika selektora Dragana Stojkovića, međutim rezultatski i igrački parametri dobijeni u poslednjem meču pred nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. ipak pokazuju da nastupi… »
Fićo, odigraj nekad loptu... Jović "peckao" saigrača: Kao što se vidi, meni više odgovara sa 2 špica!

Fićo, odigraj nekad loptu... Jović "peckao" saigrača: Kao što se vidi, meni više odgovara sa 2 špica!

Mondo 02.09.2021
Luka Jović je u Frankfurtu igrao u sistemu sa dva špica, a toga nema u Real Madridu. Luka Jović je u Frankfurtu igrao u sistemu sa dva špica, a toga nema u Real Madridu. Srpski napadač Luka Jović dobio je šansu da počne prijateljsku utakmicu sa… »
Srbija pobedila Katar u generalnoj probi pred nastavak kvalifikacija za SP

Srbija pobedila Katar u generalnoj probi pred nastavak kvalifikacija za SP

Danas 02.09.2021
Možda baš i nije bilo sve po ukusu selektora Stojkovića, ali nema sumnje da će popularni Piksi, posle prijateljskog meča sa Katarom u Debrecinu tačno znati na koji način bi trebalo da postavi igru i usmeri svoje izabranike u nastavku kvalifikacija… »
"Orlovi" kakve cela Srbija voli da vidi! Piksijevi puleni napunili mrežu Katara, dugo nisu bolje izgledali!

"Orlovi" kakve cela Srbija voli da vidi! Piksijevi puleni napunili mrežu Katara, dugo nisu bolje izgledali!

Sportal blic 01.09.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Katar sa u prijateljskom meču odigranom u Debrecinu. “Orlovi” su odigrali dobru utakmicu, a selektor Dragan Stojković “izmešao je karte” i na teren poslao kombinovan tim sa dvojicom špiceva - Lukom… »
Odlična Srbija razbila Katar: "Orlovi" brojali do četiri, u dobrom raspoloženju dočekuju Luksemburg (video)

Odlična Srbija razbila Katar: "Orlovi" brojali do četiri, u dobrom raspoloženju dočekuju Luksemburg (video)

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: M. Vukadinović "Orlovi" sada mogu maksimalno da se fokusiraju na utakmicu sa Luksemburgom (4. septembar, 18 sati), a taj duel dočekuju u dobro raspoloženju i raspucani. Izmešao je selektor Dragan Stojković Piksi sastav. Odmorio je nosioce igre… »

Vesti dana »