Povezane vesti

Jelena Rozga konačno odgovorila na pitanje da li je u vezi s poznatim kuvarom

Jelena Rozga konačno odgovorila na pitanje da li je u vezi s poznatim kuvarom

Nova 02.09.2021
Iako hrvatski mediji već mesecima pišu da je pevačica Jelena Rozga u vezi sa splitskim kuvarom Ivanom Požaninom, ona tvrdi da je sama, ali da je srećna i ispunjena. Jelena Rozga nedavno je proslavila 44. rođendan, a ove godine obeležava i 25 godina… »
Solo sam! Pisalo se da je srce Jelene Rozge osvojio kuvar - Pevačica sada otkrila pravu istinu!

Solo sam! Pisalo se da je srce Jelene Rozge osvojio kuvar - Pevačica sada otkrila pravu istinu!

Mondo 02.09.2021
Pevačica prvi put posle dužeg perioda progovorila o ljubavnom životu. Pevačica prvi put posle dužeg perioda progovorila o ljubavnom životu. Jedna od najpopularnijih i najlepših pevačica u regionu Jelena Rozga nedavno je proslavila 44. rođendan, a… »
"Padovi su me naučili da uvek moram da ustanem": Jelena Rozga o teškim trenucima, pa otkrila istinu o novom dečku

"Padovi su me naučili da uvek moram da ustanem": Jelena Rozga o teškim trenucima, pa otkrila istinu o novom dečku

Blic 01.09.2021
Iako hrvatski mediji već mesecima pišu da je pevačica Jelena Rozga u vezi sa splitskim kuvarom Ivanom Požaninom, ona poručuje da je sama, ali da je srećna i ispunjena. Jelena Rozga nedavno je proslavila 44. rođendan, a ove godine obeležava i 25… »

Vesti dana »