Povezane vesti

Vesna čipčič postala baka! Porodila se Anja Alač! Sinu dala moćno ima a ponosni tata uputio im jake reči od kojih ćete…

Vesna čipčič postala baka! Porodila se Anja Alač! Sinu dala moćno ima a ponosni tata uputio im jake reči od kojih ćete…

Kurir 02.09.2021
Glumica Anja Alač porodila se danas i na svet donela sina kojem su ona i njen izabranik dali ime Aleksej. Njen partner Aleksandar Josifovski, poznat pod nadikom Pijanista, tip povodom oglasio se na svom Fejsbuk profilu. - Njena maestralna uloga i moje… »
Anja mi je podarila najveću sreću, spremamo slavlje: Vesna Čipčić srećna što je postala baka

Anja mi je podarila najveću sreću, spremamo slavlje: Vesna Čipčić srećna što je postala baka

Kurir 02.09.2021
Glumica Anja Alač porodila se danas i donela na svet svoje prvo dete, a njen partner Aleksandar Josifovski i ona dali su sinu ime Aleksej. Anja je ćerka poznate glumica Vesne Čipčić, koja se sada oglasila povodom prinove. – Nisam srećna… »
Porodila se Anja Alač! Ponosni tata objavio srećnu vest - "Ovo je njena najbolja uloga"

Porodila se Anja Alač! Ponosni tata objavio srećnu vest - "Ovo je njena najbolja uloga"

Mondo 02.09.2021
Ćerka Vesne Čipčić rodila sina. Ćerka Vesne Čipčić rodila sina Glumica Anja Alač, koja je u martu za MONDO potvrdila da je u drugom stanju, porodila se danas i na svet donela sina Alekseja. Vest je otkrio njen suprug, arhitekta i ulični umetnik… »

Vesti dana »