Povezane vesti

Sleteo u Beograd: Zvezda dočekala plejmejkera (foto)

Sleteo u Beograd: Zvezda dočekala plejmejkera (foto)

Hot sport 02.09.2021
Amerikanac po drugi put među crveno-blima. Trener Crvene zvezde, Dejan Radonjić, polako konpletira tim na pripremama za novu sezonu. Novo lice na trenizima uskoro će biti i Nejt Volters, koji je danas doputovao u Beograd i nakon lekarskih pregleda… »
Želeo sam da se vratim u Crvenu zvezdu

Želeo sam da se vratim u Crvenu zvezdu

Danas 02.09.2021
Prema ranije postignutom dogovoru Nejt Volters priključio se u sredu saigračima u Crvenoj zvezdi. Amerikancu će ovo biti drugi boravak na Malom Kalemegdanu; dobrano kašnjenje na pripreme trebalo bi da barem delimično bude apsorbovano činjenicom da… »
U zvezdu stigao košarkaš u kog Radonjić veruje: Već sada zna šta će biti najveća prednsot crveno-belih!

U zvezdu stigao košarkaš u kog Radonjić veruje: Već sada zna šta će biti najveća prednsot crveno-belih!

Mondo 02.09.2021
Crvena zvezda čeka još najmanje jedno pojačanje. Crvena zvezda čeka još najmanje jedno pojačanje. Crvena zvezda mts angažovala je (za sada) ovog leta sedam pojačanja, a dok se čeka centar - poslednji je stigao američki plejmejker Nejt Volters… »
Volters: Želeo sam da se vratim u Zvezdu, nadam se brojnim uspesima

Volters: Želeo sam da se vratim u Zvezdu, nadam se brojnim uspesima

Mozzart sport 02.09.2021
Američki plejmejker drugi put među crveno-belima. Američki plejmejker Nejt Volters doputovao je u danas u Beograd i nakon lekarskih pregleda odmah će se priključiti treninzima Crvene zvezde Volters je tokom avgusta potpisao jednogodišnji ugovor sa… »
Volters se priključio: Odmah sam rekao agentu da želim u Zvezdu

Volters se priključio: Odmah sam rekao agentu da želim u Zvezdu

Nova 02.09.2021
Američki plejmejker Nejt Volters doputovao je u sredu u Beograd, i nakon lekarskih pregleda odmah će se priključiti prvom timu Crvene zvezde. Volters je tokom avgusta potpisao jednogodišnji ugovor sa crveno-belima i tako se vratio u klub sa kojim je u… »
Volters se raduje povratku, hteo je samo u Zvezdu

Volters se raduje povratku, hteo je samo u Zvezdu

Sportske.net 02.09.2021
Američki košarkaš Nejt Volters doputovao je u Beograd i priključiće se saigračima iz Crvene zvezde na pripremama za narednu sezonu. On je po drugi put stigao među crveno-bele nakon što je u sezoni 2016/17 osvojio triplu krunu. "Sjajno se osećam… »

Vesti dana »