Povezane vesti

Srbi ga vole: K'o rođenog! Samo on može da odšeta sa staze Formule 1 pravo na jahtu i samo on može da svet o kraju karijere…

Srbi ga vole: K'o rođenog! Samo on može da odšeta sa staze Formule 1 pravo na jahtu i samo on može da svet o kraju karijere…

Sportal blic 02.09.2021
Finski vozač i bivši svetski šampion Formule jedan Kimi Raikonen najavio je da će na kraju sezone završiti karijeru. On je odluku saopštio na svom Instagram nalogu. - To je to. Ovo će biti moja poslednja sezona u Formuli jedan. Radi se o odluci… »
Raikonen objavio kraj karijere: Formula 1 oduzima vreme, ali nikada nije bila glavna stvar u mom životu

Raikonen objavio kraj karijere: Formula 1 oduzima vreme, ali nikada nije bila glavna stvar u mom životu

Vesti online 02.09.2021
Kimi Raikonen je 1. septembra 2021. godine objavio da na kraju tekuće sezone odlazi u penziju. Iskusni vozač istakao je da pored trkanja želi da uživa. – Formula 1 vam oduzima mnogo vremena, ali nikada nije bila glavna stvar u mom životu – rekao… »
Završava se velika karijera: Kimi Raikonen se više neće takmičiti u Formuli 1

Završava se velika karijera: Kimi Raikonen se više neće takmičiti u Formuli 1

Večernje novosti 01.09.2021
Foto: EPA-EFE/Florion Goga/POOL Član ekipe Alfa Romeo osvojio je titulu 2007. godine, a ukupno je ostvario 21 pobedu. - To je to. Ovo će biti moja poslednja sezona u Formuli 1. Ovo je odluka koju sam doneo prošle zime. Nije bila laka odluka, ali posle… »

Vesti dana »