Povezane vesti
Pronađena oprema za falsifikovanje dokumenata Srbije i Mađarske, uhapšen osumnjičeni
Subotica.com 02.09.2021
Subotička policija u saradnji sa Službom za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) uhapsila je B.K. (1985) zbog sumnje da je izvršio krivična dela falsifikovanje isprava i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih… »
Uhapšen Subotičanin zbog falsifikovanja i municije
RTV 02.09.2021
SUBOTICA - Policija u Subotici uhapsila je B.K. (36) zbog sumnje da je falsifikovao dokumenta Srbije, kao i okolnih država. Prilikom pretresa stana osumnjičenog pronađeno je više falsifikovanih ličnih dokumenata i pečata raznih institucija Republike… »
Sprovedeno hapšenje falsifikatora Policija im upala u stan, a onda detaljnim pretresom uočila ono što nisu želeli
Alo 02.09.2021
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala i PU u Subotici, uhapsili su B.K. (1985) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela falsifikovanje… »
Uhapšen Subotičanin (36) zbog falsifikovanja isprava: Policija u stanu našla municiju i oružje
Telegraf 02.09.2021
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden u nadležno tužilaštvo. Policija Službe za borbu protiv organizovanog kriminala i PU u Subotici, uhapsila je B. K. (36) zbog postojanja osnova sumnje da je… »
Vesti dana »

Natalitet i mortalitet u padu u odnosu na prvih osam meseci prošle godine
Sputnik pre 39 minutajoš 37 povezanih

"Skandalozno, žaliću: Se!" Sarkozi se oglasio nakon što je osuđen na 5 godina zatvora: Nevin sam!
Blic pre 45 minutajoš 48 povezanih

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Beta pre 5 minutajoš 26 povezanih

Škero: Vučić izvodi državni udar, menja ministre kao igračke, ponižava premijera
Beta pre 7 satijoš 8 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Rusija negira umešanost
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane