Povezane vesti

Iliev: Obećao sam bombe, nekima ni one ne valjaju

Iliev: Obećao sam bombe, nekima ni one ne valjaju

N1 Info 02.09.2021
Sportski direktor Partizana Ivica Iliev govorio je na konferenciji za medije upriličenoj povodom dovođenja novog pojačanja, Kvinsija Meniga. On se dohvatio mnogih tema, a u emotivnom tonu je počeo priču o prelaznom roku i novom pojačanju… »
Iliev zadovoljan pojačanjima: Obećao sam bombe, sve smo ih pogodili, ovo je dokaz onima koji nisu verovali

Iliev zadovoljan pojačanjima: Obećao sam bombe, sve smo ih pogodili, ovo je dokaz onima koji nisu verovali

Večernje novosti 02.09.2021
FOTO: N. Paraušić Istakao je da je dovođenjem Holanđanina ispunio obećanje da će klub iz Humske angažovati pojačanja ako se ekipa plasira u Ligu konferencija. - Partizan je ogroman klub, radimo sve da opravdamo njegov renome i svakodnevno ga… »
Emotivni Iliev: Maloj grupi ljudi ništa ne valja! Obećao sam bombe i sve smo pogodili, Partizan je prepoznatljiv

Emotivni Iliev: Maloj grupi ljudi ništa ne valja! Obećao sam bombe i sve smo pogodili, Partizan je prepoznatljiv

Mozzart sport 02.09.2021
„Najveći smo kandidati da budemo prvi u grupi Lige konferencija“, uveren je prvi čovek sportskog sektora Partizana. Govorio je Kvinsi Menig da se, između ostalog, rukovodio emocijama prilikom izbora novog kluba, a vrlo emotivan bio je i Ivica Iliev… »
Iliev briljira, pričao o lažnim navijačima

Iliev briljira, pričao o lažnim navijačima

Nova 02.09.2021
Ivica Iliev, sportski direktor Partizana, odlučio je da na promociji Kvinsija Meniga govori o lažnim navijačima crno-belih. Istakao je da su crno-beli odlično počeli sezonu i „prošli najteže kvalifikacije u istoriji koji je imao jedan srpski… »
Pre promocije Meniga, Iliev je imao nešto da poruči svima koji ''traže dlaku u jajetu''!

Pre promocije Meniga, Iliev je imao nešto da poruči svima koji ''traže dlaku u jajetu''!

Sportske.net 02.09.2021
Partizan je danas u 13 časova, kako je juče i najavljeno, predstavio svoje najnovije pojačanje, napadača Kvinsija Meniga koji dolazi iz holandskog Tventea. Promociji je u ime kluba prisustvovao sportski direktor Ivica Iliev koji je na početku… »
Prođemo najjače kvalifikacije ikada, a traže dlaku u jajetu: Iliev podigao glas - Sve bombe smo pogodili, obećao sam!

Prođemo najjače kvalifikacije ikada, a traže dlaku u jajetu: Iliev podigao glas - Sve bombe smo pogodili, obećao sam!

Mondo 02.09.2021
Ivica Iliev kaže da su dva meseca radili na dovođenju Meniga iz Tventea, odnosno da je Holanđanin iznenađenje navijačima. Ima i poruku za one koji nisu zadovoljni... Ivica Iliev kaže da su dva meseca radili na dovođenju Meniga iz Tventea, odnosno… »

Vesti dana »