Povezane vesti

Kvinsi Menig sve zna o Partizanu, pričao i sa Zvezdinim pojačanjem!

Kvinsi Menig sve zna o Partizanu, pričao i sa Zvezdinim pojačanjem!

Sportske.net 02.09.2021
Odličan posao obavili su crno-beli u završnici prelaznog roka dovođenjem štopera Nemanje Miletića i napadača Kvinsija Meniga. Danas u 13 časova klub iz Humske je upriličio i zvaničnu promociju dosadašnjeg napadača Tventea, uz opširnu uvodnu… »
Menig predstavljen u humskoj: „Znam da je Partizan veliki klub”

Menig predstavljen u humskoj: „Znam da je Partizan veliki klub”

Večernje novosti 02.09.2021
FOTO: Sandić foto Holandski krilni napadač sa crno-belima je potpisao trogodišnji ugovor, a pre dolaska u Partizan igrao je za Ajaks, Nant i Tvente. Pet puta je oblačio dres mlade reprezentacije Holandije, a 2012. godine je sa kadetima "lala" bio… »
Menig predstavljen u zanimljivom društvu: Iliev ističe da je pogodio sve svoje bombe – da li se Grobari slažu sa njim…

Menig predstavljen u zanimljivom društvu: Iliev ističe da je pogodio sve svoje bombe – da li se Grobari slažu sa njim…

Hot sport 02.09.2021
Novi fudbaler Partizana je zadužio crno-belu opremu. Kvinsi Menig je stigao juče u glavni grad Srbije, a posle obavljenih lekarskih pregleda potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom. Menig je zadužio broj devet koji je donedavno nosio Žan Kristof… »
Menig: Pričao sam sa Rišairom, najbolji sam na levom krilu

Menig: Pričao sam sa Rišairom, najbolji sam na levom krilu

N1 Info 02.09.2021
Novi fudbaler Partizana Kvinsi Menig rekao je na predstavljanju da je Partizan za njega novi početak, kao i da voli da igra na poziciji levog krila. „Veoma sam srećan što sam ovde posle pregovora koji su trajali mesec dana. Spreman sam da nastavim… »
Menig: Znam da je Partizan veliki klub, pričao sam sa Živkovićem iz Zvezde

Menig: Znam da je Partizan veliki klub, pričao sam sa Živkovićem iz Zvezde

Nova 02.09.2021
Kvinsi Menig predstavljen je kao novo pojačanje Partizana, uzeo je broj devet, a nije krio oduševljenje zbog dolaska u Humsku. „Presrećan sam što sam ovde posle pregovora od mesec dana. Spreman sam da nastavim svoj uspon. Ovo je nova avantura za… »

Vesti dana »