Povezane vesti

Mile Svilar presrećan zbog debija za Srbiju: Ponosan sam, hvala selektoru što mi je dao priliku da igram (video)

Mile Svilar presrećan zbog debija za Srbiju: Ponosan sam, hvala selektoru što mi je dao priliku da igram (video)

Večernje novosti 02.09.2021
Foto: Printskrin Youtube/ Fudbalski savez Srbije Golman Benfike je branio u drugom poluvremenu, pošto je u 46. minutu zamenio Predraga Rajkovića, a nije mogao da sakrije sreću zbog toga što je dobio priliku da čuva gol naše reprezentacije na ovoj… »
Mile Svilar ponosan posle debija, šta mu je rekao "mister", a šta otac?

Mile Svilar ponosan posle debija, šta mu je rekao "mister", a šta otac?

Sportske.net 02.09.2021
Srpski golman Mile Svilar debitovao je na golu reprezentacije protiv Katara u prijateljskoj utakmici. Imao je nekoliko uhvaćenih lopti i jednu odličnu intervenciju za poluvreme, koliko je proveo na terenu umesto Predraga Rajkovića "Osećam se ponosno… »
Mile tek stao na gol Srbije, a već citira legendarnog "živu": Jurili smo ga četiri godine, konačno je debitovao!

Mile tek stao na gol Srbije, a već citira legendarnog "živu": Jurili smo ga četiri godine, konačno je debitovao!

Mondo 02.09.2021
Talentovani golman Mile Svilar presrećan i ponosan posle debija za Srbiju. Talentovani golman Mile Svilar presrećan i ponosan posle debija za Srbiju. Još davne 2017. godine Fudbalski savez Srbije (FSS) počeo je da se raspituje za talentovanog golmana… »

Vesti dana »