Повезане вести
Комшиц́: Одбацити принцип конститутивности народа у Босни
Спутник 02.09.2021
Председавајуц́и Председништва Босне и Херцеговине Жељко Комшиц́ изјавио је да је у БиХ потребно одбацити принцип конститутивности народа. Учествујуц́и на Бледском стратешком форуму Комшиц́ је навео да одустајање од концепта… »
Комшић: "Одбацивање конститутивности је наша међународна обавеза"
Блиц 02.09.2021
Нико у БиХ неће бити мање Бошњак, Хрват или Србин, ако се одрекне конститутивности јер тако живе грађани широм Европе, изјавио је на Бледском стратешком форуму председавајући Председништва БиХ, Жељко Комшић. Његова изјава… »
Настављене тензије у Босни
Вести онлине 02.09.2021
Председавајући Председништва БиХ Жејко Комшић изјавио је данас на Бледу да се политичка клима у Словенији другим земља Европске уније мења и да је више гласова који цели Западни Балкан желе у ЕУ. – Подршка политикама попут… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележавају годину дана од почетка блокаде овог факултета
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 3 сатајош 3 повезане





