Povezane vesti

Rekao sam joj da se opameti! Mateja pred ulazak u z5 progovorio o maji, pa otkrio šta će raditi ako mu bivša Tara postane…

Rekao sam joj da se opameti! Mateja pred ulazak u z5 progovorio o maji, pa otkrio šta će raditi ako mu bivša Tara postane…

Kurir 02.09.2021
Mateja Matijević ponovo će od 5. septembra živeti u imanju na Šimanovcima, gde se proslavio u trećoj sezoni "Zadruge" po vezi sa Tarom Simov. Danas je govorio o situacijama koje bi mogle da ga zadese u Beloj kući: - Završio se sistematski pregled… »
Tara je brat! Bosanski fudbaler pred ulazak u zadrugu progovorio o simovoj i prošlosti Ive Grgurić: Bila je u zlatnom kavezu!

Tara je brat! Bosanski fudbaler pred ulazak u zadrugu progovorio o simovoj i prošlosti Ive Grgurić: Bila je u zlatnom kavezu!

Kurir 02.09.2021
O učesnicima Zadruge 5 koja će početi 5. septembra se uveliko priča, a sada je isplivala informacija i da će se bosanski fudbaler Dino Dizdarević useliti na velelepno imanje u Šimanovcima. Kako su mediji pisali, klub za koji je igrao raskinuo je… »
Spreman sam za konflikt sa tomovićem! Mensur razvezao jezik pred Zadrugu, objasnio u kakvom je odnosu sa Minom i Majom…

Spreman sam za konflikt sa tomovićem! Mensur razvezao jezik pred Zadrugu, objasnio u kakvom je odnosu sa Minom i Majom…

Kurir 02.09.2021
Mensur Ajdarpašić, kojeg je publika već imala prilike da gleda u rijalitiju, ponovo će se naći u Beloj kući. On je nakon obavljenog sistematskog pregleda pred ulazak u Belu kuću progovorio o svim temama, kao i o svom ponovnom boravku na velelepnom… »

Vesti dana »