Povezane vesti

"Lutrija mi je uništila život": Dobitnica džekpota od 31.000.000 € pronađena mrtva u svom stanu

"Lutrija mi je uništila život": Dobitnica džekpota od 31.000.000 € pronađena mrtva u svom stanu

Mondo 02.09.2021
Pobednica lutrije "Euromillions" koji je pre osam godina osvojila ogroman džekpot od 27 miliona funti (preko 31 miliona evra) je pronađena mrtva. Pobednica lutrije "Euromillions" koji je pre osam godina osvojila ogroman džekpot od 27 miliona funti… »
„Novac me uništio“: Loto milionerka pronađena mrtva u stanu

„Novac me uništio“: Loto milionerka pronađena mrtva u stanu

Nova 02.09.2021
Dobitnica na lutriji Margaret Loghri iz Belfasta koja je tvrdila da joj je džekpot od 27 miliona funti uništio život, pronađena je mrtva u svojoj 125.000 funti vrednoj kući, piše Dejli mejl. Margaret Loghri (56) osvojila je glavnu nagradu… »
"Dvadeset sedam miliona funti mi je uništilo život": Dobitnica lutrije pronađena je mrtva

"Dvadeset sedam miliona funti mi je uništilo život": Dobitnica lutrije pronađena je mrtva

Telegraf 02.09.2021
Umrla je dobitnica "Euromillions" igre na sreću, Margaret Lougri, koja je rekla da joj je nagrada "uništila život" U jutarnjim časovima, pronađeno je beživotno telo Margaret Lougri, koja je 2013. godine osvojila džekpot od čak 27 miliona funti na… »

Vesti dana »