Povezane vesti

Suprug Ivane Selakov završio u bolnici! Pozlilo mu zbog pevačicinog sukoba sa Lukasom - odmah mu ukazana pomoć!

Suprug Ivane Selakov završio u bolnici! Pozlilo mu zbog pevačicinog sukoba sa Lukasom - odmah mu ukazana pomoć!

Mondo 02.09.2021
Domaći mediji prenose da je suprugu Ivane Selakov teško pao njen sukob sa Acom Lukasom. Domaći mediji prenose da je suprugu Ivane Selakov teško pao njen sukob sa Acom Lukasom. Vest koja je kao bomba odjeknula u medijima je prekid saradnje između… »
Suprug Ivane Selakov zbog sukoba sa lukasom završio u hitnoj! Predragu ukazana lekarska pomoć zbog doživljenog stresa!

Suprug Ivane Selakov zbog sukoba sa lukasom završio u hitnoj! Predragu ukazana lekarska pomoć zbog doživljenog stresa!

Kurir 02.09.2021
Skandalozni raskid saradnje između Ivane Selakov i Ace Lukasa, o čemu bruje mediji danima, ostavio je ogromne posledice na pevačicu, kako finansijske tako i zdravstvene. Ona je, prema rečima našeg izvora, zbog nastale situacije doživela veliki… »
"Ivana mi ni za: K***c nije potrebna u životu, ne bi imala za hleb da nije mene" Lukas opleo po Selakovoj, otkrio svoju stranu…

"Ivana mi ni za: K***c nije potrebna u životu, ne bi imala za hleb da nije mene" Lukas opleo po Selakovoj, otkrio svoju stranu…

Blic 01.09.2021
Vest koja je kao bomba odjeknula u medijima je prekid saradnje između dugogodišnjih prijatelja Ace Lukasa i Ivane Selakov i povlačenjem spota za njihov duet "Svatovi" s Jutjuba. Najpre je pevačica optužila kolegu da ju je materijalno prevario, dok je… »

Vesti dana »